Michael Page
Data aktualizacji: 2019-11-13
Łódź, łódzkie
BPO/SSC, Analiza, Sprzedaż

Podobne oferty pracy

Analityk finansowy / sprzedaży / produkcji (m/f)

Łódź33891_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa, prestiżowa organizacja, której produkty są znane i dostępne na całym świecie.
Oferujemy
  • Praca w prestiżowej organizacji o międzynarodowej strukturze
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, budżet szkoleniowy etc)
  • Nowoczesne biuro
Opis stanowiska
Ze względu na poszukiwania osób z różnym doświadczeniem w kontrolingu poszukujemy kandydatów o następujących profilach: 1. Analityk produkcji (Manufacturing Analyst)
  • Analiza wskaźników wydajności produkcji wraz z analizą odchyleń
  • Analiza kosztów produkcyjnych
  • Analiza wynagrodzeń (stawki pracy jako część kosztów produktów)
  • Kontrola poziomu zapasów i weryfikacja ryzyk w tym zakresie
  • Monit nakładów inwestycyjnych (CAPEX), kosztów jakości i produktywności
  • Opracowywanie modeli finansowych i analiz na potrzeby wewnętrzne na rzecz ciągłego doskonalenia, jakości produkcji, redukcji śladu
  • Dostarczanie danych dot. wpływu zmian surowca na COGS, w celu ustalania cen
  • Wyszukiwanie możliwości ulepszenia i standaryzacji raportów w celu zwiększenia wydajności
2. Analityk komercyjny (Commercial Analyst)
  • Przygotowywanie cyklicznych raportów oraz analiz ad hoc w zakresie sprzedaży (produkty, kanały, klienci) wraz z komentarzami na potrzeby funkcjonowania biznesu
  • Analiza sprzedaży (marża, obrót, odchylenia, zapas)
  • Kalkulacja ceny, wolumenu, wpływ mixu na kanał / segment / klienta
  • Przygotowywanie rekomendacji mających na celu poprawę marżowości
  • Analiza rentowności klienta
  • Opracowanie modeli finansowych i analizy w celu wspierania inicjatyw strategicznych (ceny, efektywność sił sprzedaży, koszty obsługi itp.)
  • Udział w procesie planowania i budżetowania
Profil kandydata
  • Min. 3 lata doświadczenia jako analityk/kontroler w środowisku biznesowym
  • Doświadczenie w tworzeniu automatycznych raportów i modeli; doskonałe umiejętności finansowe i analityczne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym w mowie i piśmie (min. B2)
  • Umiejętność ustalania priorytetów i współpracy z wieloma stronami

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista