Michael Page
Data aktualizacji: 2019-09-27
Finance & Accounting Manager
Nr ref. 34389_MP_PL
Piaseczno, mazowieckie
BPO/SSC
angielski

Piaseczno34389_MP_PL

Naszym Klientem jest średniej wielkości spółka produkcyjno - handlowa oferująca produkty najwyższej jakości. Jako organizacja, która jest na rynku od ponad 20 lat, firma cieszy się dobrą renomą, świetną atmosferą pracy oraz zespołem, który jest zawsze pomocny. Firma oferuje możliwość rozszerzenia swoich kompetencji zawodowych, managerskich oraz pracę w korporacji międzynarodowej
Oferujemy
Firma oferuje rozbudowany poziom benefitów, brak potrzeby pracy w nadgodzinach oraz długofalową współpracę w środowisku, które nagradza za kompetencje i osiągnięcia.
Opis stanowiska
  • Nadzorowanie pracy 5 osobowego zespołu księgowego (w tym Głównej Księgowej) oraz samodzielny prowadzenie spraw kontrolingowych oraz raportowania grupowego
  • Odpowiedzialność za terminowe przygotowywanie sprawozdań finansowych, budżetów, analiz na potrzeby raportowania oraz zamknięcie miesiąca
  • Prowadzenie i nadzorowanie procedur SOX w organizacji
  • Organizowanie i prowadzenie audytu oraz współpraca z doradcami podatkowymi
  • Tworzenie procedur i optymalizacji procesów w obrębie finansów spółki
  • Raportowanie do Dyrektora Zarządzającego oraz regionalnego CFO
  • Usprawnienie struktury Cash Flow oraz Kapitału Obrotowego
Profil kandydata
  • Minimum 4 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku jako Kontroler / Finance Manager / Główny Księgowy
  • Duża wiedza z zakresu Ustawy o Rachunkowości, IFRS oraz podatków
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy oraz gotowość do operacyjnej pracy
  • Doświadczenie w zarządzaniu ludźmi będzie atutem
  • Doświadczenie na stanowisku Głównego Księgowego będzie przydatne
  • Gotowość do dojazdów do Piaseczna / okolice Piaseczna
  • Język angielski jest warunkiem koniecznym
  • Znajomość SAP R3 będzie atutem

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski