Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2020-01-29
Analityk Biznesowy IT
Nr ref. 190827/5698
Wrocław, dolnośląskie
IT, Analiza

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Warszawa, Kraków
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego klienta, amerykańskiej firmy produkcyjnej o globalnym zasięgu i rozpoznawalnej marce, poszukujemy doświadczonych Analityków Biznesowych – na poziomie Regular oraz Senior.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:
  • ścisła współpraca z partnerami biznesowymi oraz zespołami technicznymi w celu zebrania wymagań biznesowych, a następnie ich przeanalizowania, przetłumaczenia i stworzenia dokumentacji technicznej,
  • wsparcie w przeprowadzaniu testów akceptacyjnych dla użytkowników oraz rozwiązywaniu pojawiających się trudności,
  • współpraca z zespołami technicznymi w celu zapewnienia, że projekty są realizowane w określonych wcześniej ramach czasowych oraz budżetowych,
  • czuwanie nad wprowadzanymi w oprogramowaniu zmianami wynikającymi z nowo pojawiających się oczekiwań biznesu,
  • bieżący przegląd wprowadzanych zmian wraz z zespołem technicznym w celu upewnienia się, że wszystkie zmiany w oprogramowaniu spełniają standardy wymagane do wdrożenia na produkcji,
  • podążanie za formalnymi procedurami w celu pomyślnego dostarczenia poprawnego oprogramowania,
  • zapewnić wsparcie na żądanie (w trybie rotacyjnym), w tym również w razie potrzeby poza standardowymi godzinami pracy.
Wymagania:
  • co najmniej 2 lata wcześniejszego doświadczenia zawodowego w pełnieniu roli Analityka Biznesowego (branża IT), preferowane – w metodyce Agile,
  • zrozumienie procesu tworzenia i testowania oprogramowania,
  • umiejętność szybkiego wdrożenia się i zrozumienia, jak funkcjonuje firma, jakie są jej potrzeby oraz stworzenie opisu wymagań technicznych,
  •  biegła znajomość języka angielskiego umożliwiająca codzienną pracę w międzynarodowych rozproszonych zespołach – minimum na poziomie B2+,
  • preferowane wcześniejsze doświadczenie z SAP IDOC, Workday, Jira, HP ALM/QC oraz w tworzeniu opisów wymagań biznesowych oraz technicznych przy użyciu EDI (np. ANSI X12, EDIFACT),
  •  zaawansowane umiejętności analityczne oraz organizacyjne, dokładność i precyzja w działaniu,
  • umiejętność pracy w międzynarodowym i dynamicznym środowisku o zmieniających się priorytetach – elastyczność i kreatywność, nastawienie na rozwiązanie pojawiających się problemów,
  • doskonała umiejętność komunikacji, profesjonalizm oraz wysoka kultura biznesowa, jak i osobista,
  • otwartość na międzynarodowe wyjazdy służbowe (do 15% czasu).
Oferta obejmuje:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji,
  • pracę w ciekawym, pełnym szacunku i przyjaznym środowisku z polityką otwartych drzwi,
  • kulturę organizacyjną skoncentrowaną na współpracy i rozwiązywaniu problemów,
  • pakiet szkoleń oraz pełne wsparcie w procesie wdrożenia,
  • bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, program emerytalny.

Poziom stanowiska
Specjalista
Umiejętności
Zdolności analityczne