Rekrutuje
Branża
  • Podatki
  • IT
  • Konsulting

Stanowisko
  • Specjalista

Miejsce pracy
  • Warszawa

Data publikacji: 03-11-2016
Ostatnia aktualizacja: 22-06-2017

Java Developer - IT Base Tax Consulting

Nr ref. 13162BR

Aktualnie do naszego zespołu IT Based Tax Consulting w Warszawie szukamy osoby na stanowisko:

Java Developer

Profil kandydata
Od Kandydatów oczekujemy:
  • wyższego wykształcenia,
  • co najmniej rok doświadczenia w tworzenia aplikacji webowych w języku Java przy użyciu Spring Framework
  • znajomości wzorców projektowych,
  • znajomości
  • Java 8,
  • Spring Framework 4,
  • Hibernate,
  • Znajomość baz danych SQL Server lub Oracle,
  • Znajomość mvn, git,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • samodzielności,
  • konsekwencji w poszukiwaniu rozwiązań,
  • otwartość na nowe technologie,
  • nastawienie na jakość tworzonych rozwiązań

Rola
Zakres obowiązków na stanowisku:
  • projektowanie oraz implementacja nowych funkcjonalności rozwijanej aplikacji,
  • refaktoryzacja i utrzymanie aplikacji,
  • tworzenie oraz utrzymywanie dokumentacji technicznej dla tworzonych funkcjonalności,
  • tworzenie testów jednostkowych dla tworzonych funkcjonalności.

Oferujemy
  • dobrą, koleżeńską atmosferę pracy i kulturę wzajemnego wsparcia,
  • możliwość pracy i awansu w jednej z najlepszych i największych firm doradczych na świecie,
  • bezpośrednią współpraca z osobami z kilkunastoletnim doświadczeniem w obszarze doradztwa;
  • atrakcyjne wynagrodzenie z pakietem dodatkowych świadczeń i bonusów.

To nigdy nie było takie proste! Aplikuj udostępniając swój profesjonalny profil w mediach społecznościowych zamiast CV.

Biuro PwC jest dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową. W celu zapewnienia komfortu wszystkim uczestnikom, w przypadku potrzeby dostosowania procesu rekrutacji do indywidualnych potrzeb związanych z niepełnosprawnością, prosimy zgłaszać taką informację na adres: kariera@pl.pwc.com.
opisopisopisopis
Spodobała Ci się ta oferta?

Skorzystaj proszę z poniższego formularza, aby wysłać swoją aplikację bezpośrednio do pracodawcy. Wystarczy, że podasz swoje dane i dołączysz dokumenty aplikacyjne, a my wyślemy wiadomość do osoby rekrutującej. Potwierdzenie wysłania aplikacji zostanie przesłane na podany przez Ciebie adres e-mail. Powodzenia!

Preferowany format pliku: .pdf / Dostępne formaty: .pdf, .doc, .docx, .rtf, .odt Maksymalna waga pliku: 2 MB

Wysyłając aplikację zgadzasz się na gromadzenie i przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach rekrutacyjnych przez firmę publikującą ogłoszenie. Jeśli nazwa firmy nie jest podana, zostanie Ci ona przekazania jedynie w sytuacji, gdy Twoja kandydatura zostanie uwzględniona w procesie rekrutacyjnym. Twoje dane osobowe są ponadto gromadzone w celach statystycznych przez firmę MBE group Sp. z o.o. W każdej chwili przysługuje Ci prawo żądania usunięcia tych danych. Jeśli nie akceptujesz powyższych postanowień, nie wysyłaj proszę aplikacji na to ogłoszenie.

Trwa wysyłanie aplikacji. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Dziękujemy za przesłanie aplikacji. Została ona przekazana pracodawcy, a potwierdzenie wysłaliśmy na adres mailowy podany przez Ciebie w formularzu.

Zapraszamy do założenia konta w serwisie KarierawFinansach.pl. Zajmie Ci to nie więcej niż 5 minut, a dzięki rejestracji otrzymasz dostęp do wielu atrakcyjnych funkcjonalności serwisu, np. powiadomień z ofertami pracy dostosowanymi do Twoich preferencji. Ponadto Twoje CV załączone do aplikacji zostanie automatycznie dołączone do profilu, dzięki czemu mogą dotrzeć do Ciebie pracodawcy i w ten sposób szybciej znajdziesz pracę.

Bądź na bieżąco!
Zamów bezpłatne powiadomienie z ofertami pracy:
UE