Rekrutuje

EY (dawniej Ernst & Young)

Zobacz profil
Branża
  • Podatki
  • Kontroling
  • Księgowość

Stanowisko
  • Specjalista

Miejsce pracy

Data publikacji: 28-06-2017
Ostatnia aktualizacja: 27-07-2017

Kontroler VAT

EY jest jedną z wiodących, międzynarodowych firm świadczących profesjonalne usługi doradcze. W Polsce zatrudniamy ponad 1800 profesjonalnych doradców i audytorów. Świadczymy usługi w zakresie: audytu, doradztwa biznesowego, w tym badania bezpieczeństwa systemów informatycznych, doradztwa podatkowego, transakcyjnego, doradztwa w zakresie ulg i dotacji inwestycyjnych.

W EY masz szansę dołączyć do grona świetnie wykwalifikowanych specjalistów. Czeka Cię praca nad różnorodnymi projektami, także w środowisku międzynarodowym. Nasi pracownicy mają stały dostęp do atrakcyjnych szkoleń i światowych zasobów wiedzy firmy. Zasady promocji i rozwój zawodowy opieramy na obiektywnej ocenie pracownika. Liczy się wiedza, umiejętności, pomysłowość i skuteczność działania oraz zdolność pracy w zespole. U nas uczysz się szybciej, bo zdobywasz doświadczenie w różnych dziedzinach i pracujesz z najlepszymi. Dołącz do nas i zacznij od poważnych wyzwań.

W związku z rozwojem naszego Działu podatkowego w ramach Centrum podatkowego EMEIA poszukujemy Kontrolera/ Koordynatora Zespołu w zakresie podatków pośrednich / VAT do naszego biura w Łodzi lub w Warszawie.

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja globalnych sprawozdań finansowych dla klientów globalnych
  • Koordynacja, ocena i korekta procesów
  • Konwersja między międzynarodowymi standardami rachunkowości a standardami lokalnymi (Group GAAP - Local GAAP)
  • Kontakt i utrzymywanie relacji z klientem, zrozumienie jego potrzeb, proponowanie rozwiązań
  • Rozwijanie, implementowanie i zarządzanie strategicznymi procesami dla nowych klientów

Od kandydatów oczekujemy:

  • 4 - 5 lat doświadczenia zawodowego w zakresie podatku VAT w dużej międzynarodowej firmie lub w innej branży
  • Znajomości regulacji międzynarodowych w zakresie podatków pośrednich
  • Podstawowej znajomości innych regulacji, tj. ustawowa o rachunkowości, przepisy podatkowe od osób prawnych
  • Wykształcenia wyższego (preferowany kierunek ekonomia; dodatkowym atutem będzie dodatkowe wykształcenie w zakresie podatków)
  • Biegła znajomości j. angielskiego i j. polskiego
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel
  • Bardzo dobra organizacja pracy, inicjatywy i zaangażowanie
  • Umiejętności pracy w zespole i komunikatywności

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej i międzynarodowej firmie
  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
  • Możliwości rozwoju osobistego i zawodowego, szkolenia, certyfikacje
  • Bogaty pakiet socjalny: ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe, Benefit System oraz program EY Care & Wellness(masaże firmowe, zniżki, wydarzenia)

Zainteresowani kandydaci powinni wypełnić formularz online, dołączyć CV i list motywacyjny w języku polskim i angielskim.

ey

Skorzystaj proszę z poniższego formularza, aby wysłać swoją aplikację bezpośrednio do pracodawcy. Wystarczy, że podasz swoje dane i dołączysz dokumenty aplikacyjne, a my wyślemy wiadomość do osoby rekrutującej. Potwierdzenie wysłania aplikacji zostanie przesłane na podany przez Ciebie adres e-mail. Powodzenia!

Preferowany format pliku: .pdf / Dostępne formaty: .pdf, .doc, .docx, .rtf, .odt Maksymalna waga pliku: 2 MB

Wysyłając aplikację zgadzasz się na gromadzenie i przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach rekrutacyjnych przez firmę publikującą ogłoszenie. Jeśli nazwa firmy nie jest podana, zostanie Ci ona przekazania jedynie w sytuacji, gdy Twoja kandydatura zostanie uwzględniona w procesie rekrutacyjnym. Twoje dane osobowe są ponadto gromadzone w celach statystycznych przez firmę MBE group Sp. z o.o. W każdej chwili przysługuje Ci prawo żądania usunięcia tych danych. Jeśli nie akceptujesz powyższych postanowień, nie wysyłaj proszę aplikacji na to ogłoszenie.

Trwa wysyłanie aplikacji. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Dziękujemy za przesłanie aplikacji. Została ona przekazana pracodawcy, a potwierdzenie wysłaliśmy na adres mailowy podany przez Ciebie w formularzu.

Zapraszamy do założenia konta w serwisie KarierawFinansach.pl. Zajmie Ci to nie więcej niż 5 minut, a dzięki rejestracji otrzymasz dostęp do wielu atrakcyjnych funkcjonalności serwisu, np. powiadomień z ofertami pracy dostosowanymi do Twoich preferencji. Ponadto Twoje CV załączone do aplikacji zostanie automatycznie dołączone do profilu, dzięki czemu mogą dotrzeć do Ciebie pracodawcy i w ten sposób szybciej znajdziesz pracę.

Bądź na bieżąco!
Zamów bezpłatne powiadomienie z ofertami pracy:

Oferta nieaktualna

To ogłoszenie jest już niestety nieaktualne.

lub przejdź do listy wszystkich ofert pracy.

UE