Załóż konto w serwisie i daj się znaleźć pracodawcy »
Rekrutuje

ING Bank Śląski S.A.

Zobacz profil
Branża
  • Bankowość
  • Obsługa klienta
  • Sprzedaż

Stanowisko
  • Specjalista

Miejsce pracy

CV i LM
Profesjonalne dokumenty aplikacyjne przygotowane przez naszych ekspertów.
Data publikacji: 21-10-2013
Ostatnia aktualizacja: 30-10-2013

Młodszy Doradca Klienta Contact Centre

Nr ref. KGC/MDKCC/9002/0647
Miejsce pracy: Katowice
Nr ref:. KGC/MDKCC/9002/0647

Zakres obowiązków:
  • Udzielanie Klientom telefonicznych informacji na temat produktów i usług oferowanych przez Bank
    w zakresie obszaru tematycznego obsługiwanego przez Departament Contact Centre,
  • Przyjmowanie i realizacja dyspozycji Klientów zgodnie z obowiązującymi procedurami i
    regulaminami,
  • Prowadzenie telefonicznej sprzedaży produktów bankowych,
  • Realizacja wyznaczonych planów targetowych.
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Umiejętność skutecznej realizacji postawionych celów,
  • Umiejętność aktywnego poszukiwania rozwiązań,
  • Komunikatywność,
  • Samodzielność w realizacji zadań,
  • Kreatywność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Orientacja na Klienta,
  • Gotowość podjęcia pracy zarówno w Katowicach i Rudzie Śląskiej
Dodatkowe atuty:
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne/finansowe,
  • Doświadczenie nabyte podczas pracy Klientem (zarówno w formie bezpośredniej jak i
    telefonicznej),
  • Znajomość produktów i usług oferowanych przez Bank,
  • Znajomość języka angielskiego.

Prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem przycisku APLIKUJ

Na Twoje zgłoszenie czekamy do 28.11.2013r.

Prosimy o dołączenie oświadczenia następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez ING Bank Śląski dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych w celach rekrutacyjnych innym firmom należącym do Grupy ING.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami
Spodobała Ci się ta oferta?

Skorzystaj proszę z poniższego formularza, aby wysłać swoją aplikację bezpośrednio do pracodawcy. Wystarczy, że podasz swoje dane i dołączysz dokumenty aplikacyjne, a my wyślemy wiadomość do osoby rekrutującej. Potwierdzenie wysłania aplikacji zostanie przesłane na podany przez Ciebie adres e-mail. Powodzenia!

Preferowany format pliku: .pdf / Dostępne formaty: .pdf, .doc, .docx, .rtf, .odt Maksymalna waga pliku: 2 MB

Wysyłając aplikację zgadzasz się na gromadzenie i przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach rekrutacyjnych przez firmę publikującą ogłoszenie. Jeśli nazwa firmy nie jest podana, zostanie Ci ona przekazania jedynie w sytuacji, gdy Twoja kandydatura zostanie uwzględniona w procesie rekrutacyjnym. Twoje dane osobowe są ponadto gromadzone w celach statystycznych przez firmę MBE group Sp. z o.o. W każdej chwili przysługuje Ci prawo żądania usunięcia tych danych. Jeśli nie akceptujesz powyższych postanowień, nie wysyłaj proszę aplikacji na to ogłoszenie.

Dziękujemy za przesłanie aplikacji. Została ona przekazana pracodawcy, a potwierdzenie wysłaliśmy na adres mailowy podany przez Ciebie w formularzu.

Zapraszamy do założenia konta w serwisie KarierawFinansach.pl. Zajmie Ci to nie więcej niż 5 minut, a dzięki rejestracji otrzymasz dostęp do wielu atrakcyjnych funkcjonalności serwisu, np. powiadomień z ofertami pracy dostosowanymi do Twoich preferencji. Ponadto Twoje CV załączone do aplikacji zostanie automatycznie dołączone do profilu, dzięki czemu mogą dotrzeć do Ciebie pracodawcy i w ten sposób szybciej znajdziesz pracę.

Bądź na bieżąco!
Zamów bezpłatne powiadomienie z ofertami pracy:

Oferta nieaktualna

UE