Organizator

CEDOZ Akademia Prawa Pracy i Rachunkowości

Zobacz profil
Termin
2017-02-04 do 2017-03-05
 
Lokalizacja
Warszawa
 
Cena
1250 zł
 
Kategoria
  • Umiejętności miękkie
  • Zarządzanie
 
Rodzaj
  • Kursy i szkolenia
 
Data publikacji: 2016-11-03

Certyfikowany kurs specjalistów ds. zarządzania zasobami ludzkimi

ADRESACI SZKOLENIA

Szkolenie skierowane jest do praktyków i sympatyków w dziedzinie HR przygotowujących się do pracy bądź pracujących na stanowiskach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi.

 

CEL SZKOLENIA

Celem szkolenia jest usystematyzowanie i poszerzenie wiedzy w zakresie organizacji pracy działu HR. Podczas szkolenia przedstawimy Państwu  praktyczne sposoby pozyskania, rozwoju i utrzymania w organizacji najlepszych pracowników.

Zaprezentujemy jak planować i organizować proces rekrutacji personelu w zmiennych warunkach biznesowych uzależnionych od warunków rynkowych.

Przedstawimy możliwości uniknięcia kosztów związanych z rotacją pracowników poprzez wdrożenie skutecznych systemów motywacyjnych, ścieżek karier oraz atrakcyjnych programów doskonalenia i rozwoju pracowników.

 

CZAS TRWANIA SZKOLENIA

Szkolenie obejmuje 40 godzin dydaktycznych.

WYBRANE ELEMENTY ZARZĄDZANIA ZASOBAMI LUDZKIMI  

ELEMENT - WYKŁAD /3 dni/

ELEMENT - WARSZTAT /3 dni/

BLOK I

1. Opis stanowisk pracy 1,5 dnia
-  opis stanowisk pracy - warsztat

BLOK II

2. Rekrutacja i selekcja kandydatów do pracy 1,5 dnia
-  rekrutacja i selekcja - warsztat
3. Adaptacja
-  adaptacja - warsztat

BLOK III

4. Ocena pracy i pracowników 1,5 dnia
-  rozmowa oceniająca - warsztat

BLOK IV

5. Motywowanie pracowników 1,5 dnia
6. Rozwój pracowników
- szkolenia
- budowanie ścieżek karier
- zarządzanie talentami

 

 

Cena:

Koszt uczestnictwa w szkoleniu wynosi 1250 zł.

Cena kursu obejmuje:

  • komplet materiałów dydaktycznych
  • zaświadczenie o ukończenie szkolenia
  • ceryfikat potwierdzajacy umiejętności zawodowe zgodnie z klasyfikacją zawodów i specjalności - 242390 - Pozostali specjaliści do spraw zarządzania zasobami ludzkimi
  • serwis kawowy
Spodobała Ci się ta oferta?
Temat pod lupą
Elżbieta Kaproń

Nie chcemy, aby CSR był tylko zestawem pięknych idei

CSR nie jest dziś zbiorem haseł, lecz elementem wartości firmy, realnymi działaniami oraz ważnym kryterium przy wyborze pracodawcy lub partnera w biznesie. O znaczeniu społecznej odpowiedzialności biznesu dla pracowników oraz organizacji rozmawiamy z Elżbietą Kaproń z Accenture Operations.

Więcej artykułów
Awanse
Paweł Surówka

Paweł Surówka prezesem PZU

Rada Nadzorcza Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń Spółki Akcyjnej powołała z dniem 13 kwietnia 2017 roku Pawła Surówkę na stanowisko prezesa zarządu PZU.

Więcej awansów
Wydarzenie tygodnia

European Executive Forum

W imieniu organizatora zapraszamy 26 i 27 kwietnia do warszawskiego hotelu Sheraton, gdzie odbędzie się „European Executive Forum”, międzynarodowy kongres o tematyce przywództwa i zarządzania.

Więcej wydarzeń
 

Skorzystaj proszę z poniższego formularza, aby wysłać swoje zgłoszenie na szkolenie bezpośrednio do organizatora. Wystarczy, że podasz swoje dane, a my wyślemy wiadomość do osoby odpowiedzialnej za organizację szkolenia, która skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia szczegółów. Potwierdzenie wysłania zgłoszenia zostanie przesłane na podany przez Ciebie adres e-mail. Powodzenia!

Wysyłając aplikację zgadzasz się na gromadzenie i przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach rekrutacyjnych przez firmę publikującą ogłoszenie. Jeśli nazwa firmy nie jest podana, zostanie Ci ona przekazania jedynie w sytuacji, gdy Twoja kandydatura zostanie uwzględniona w procesie rekrutacyjnym. Twoje dane osobowe są ponadto gromadzone w celach statystycznych przez firmę MBE group Sp. z o.o. W każdej chwili przysługuje Ci prawo żądania usunięcia tych danych. Jeśli nie akceptujesz powyższych postanowień, nie wysyłaj proszę aplikacji na to ogłoszenie.

 

Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia na szkolenie. Zostało ono przekazana jego organizatorowi, a potwierdzenie wysłaliśmy na adres mailowy podany przez Ciebie w formularzu.

Zapraszamy do założenia konta w serwisie KarierawFinansach.pl. Zajmie Ci to nie więcej niż 5 minut, a dzięki rejestracji otrzymasz dostęp do wielu atrakcyjnych funkcjonalności serwisu, np. powiadomień z ofertami pracy dostosowanymi do Twoich preferencji. Ponadto Twoje CV zostanie automatycznie dołączone do profilu, dzięki czemu mogą dotrzeć do Ciebie pracodawcy i w ten sposób szybciej znajdziesz pracę.

Bądź na bieżąco!
Zamów bezpłatne powiadomienie z ofertami szkoleń
UE