02-08-2017 | Redakcja

Andrzej Czarnecki dyrektorem w Union Investment TFI

Andrzej Czarnecki Andrzej Czarnecki
Union Investment TFI poinformował o awansie Andrzeja Czarneckiego na stanowisko Dyrektora Inwestycyjnego ds. Papierów Dłużnych.
 

Andrzej Czarnecki, od kilku lat pełniący funkcję Zastępcy Dyrektora Inwestycyjnego ds. Papierów Dłużnych, to ekspert od rynku pieniężnego i strategii dłużnych, laureat prestiżowych nagród takich jak „Złoty Portfel” Gazety Giełdy Parkiet czy „Alfa” Analiz Online.

 

Jest absolwentem Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Informatyka i Ekonometria, specjalizacja metody ilościowe w ekonomii. W 2006 r. otrzymał licencję doradcy inwestycyjnego nr 234.

 

Do zespołu Union Investment TFI dołączył w 2004 roku. Specjalizuje się w zarządzaniu funduszami inwestującymi w szeroko rozumiane spektrum instrumentów dłużnych – od obligacji rządowych poprzez obligacje korporacyjne aż do pochodnych instrumentów na stopę procentową.

 

Temat pod lupą

10 pytań, na które warto znać odpowiedź

Idąc na rozmowę kwalifikacyjną, staramy się przewidzieć jej scenariusz i pytania, które podczas niej padną. Dowiedz się, o co najczęściej pytają rekruterzy, i zwiększ swoje szanse na sukces!

Więcej artykułów
Awanse
Jarosław Kosiński

Jarosław Kosiński nowym Partnerem w Deloitte

Do Działu konsultingu Deloitte dołączył Jarosław Kosiński, który jako Partner pokieruje zespołem CDD.

Więcej awansów
Wydarzenie tygodnia

Wdrożenie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych

Zapraszamy na szkolenie poświęcone zmianom w ochronie danych osobowych: na czym polegają i jak się do nich przygotować.

Więcej wydarzeń
UE