16-02-2017 | Wydarzenie archiwalne

Jedyne w tym roku szkolenia asesorów konkursu Polish Project Excellence Award 2017

Organizator: Stowarzyszenie IPMA Polska
Miejsce: Warszawa, Wrocław
Termin: 24-02-2017 - 31-03-2017
 

Warsztaty to doskonała okazja do poszerzenia wiedzy z zakresu oceny projektów oraz poznania nowego Modelu Project Excellence. Standard ten podpowiada gdzie poszukiwać potencjału do dalszego doskonalenia praktyk projektowych w organizacji oraz jak wprowadzać usprawnienia, by osiągać możliwie najlepsze rezultaty.

 

Wyjątkowo w tym roku wszyscy uczestnicy warsztatów otrzymają wraz z pozostałymi materiałami, drukowaną wersję standardu PEB - "Wytyczne Doskonałości w Zarządzaniu Projektami dla ciągłego doskonalenia w projektach i programach". 

 

Warsztat prowadzony jest przez doświadczonych Kierowników Zespołów Asesorów oraz wybitnych trenerów: p. Grzegorza Dzwonnika i p. Grzegorza Szałajko. 

 

Ukończenie szkolenia daje możliwość zakwalifikowania się do zespołu asesorskiego i wzięcia udziału w ocenie najlepszych polskich projektów zgłoszonych do konkursu w 2017 r. i w kolejnych latach. 

 

W roku 2016 Laureatami konkursu PPEA byli: Urząd Miejski Wrocławia, Bank Zachodni WBK S.A., Porr Polska Infrastructure S.A., PKP Polskie Linie Kolejowe S.A., SPRINT S.A., General Motors Manufacturing Poland Sp. z o.o., Atlas Sp. z o.o.

 

 

Korzyści dla asesorów:

  • Gruntowne poznanie nowego modelu IPMA Project Excellence oraz standardu IPMA Project Excellence Baseline® wraz z nabyciem umiejętności jego praktycznego zastosowania do oceny projektów;
  • Zwiększenie konkurencyjności własnej organizacji poprzez uzyskanie możliwości sprawniejszej realizacji projektów;
  • Unikalna możliwość wymiany myśli i doświadczeń z pozostałymi uczestnikami szkolenia;
  • Doskonała okazja do porównania własnych projektów z osiągnięciami innych przedsiębiorstw i organizacji w zakresie zarządzania;
  • Możliwość udoskonalenia procedur stosowanych we własnej organizacji na podstawie zebranych doświadczeń;
  • Możliwość zastosowania modelu IPMA Project Excellence dla wewnętrznej oceny realizowanych projektów.

 

 

Zachęcamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego, gdyż liczba miejsc w grupach jest ograniczona!

 

REJESTRACJA WARSZAWA (24–26 II 2017)

https://goo.gl/Ns8n4p

 

REJESTRACJA WROCŁAW (31 III – 2 IV 2017) 

https://goo.gl/TXC6PZ

 

 

Więcej informacji na stronie:

http://www.ipma.pl/ppe-award/rejestracja-na-szkolenie-asesorow-ppea-rozpoczeta_n3078

 

 

Kontakt:

Katarzyna Pefew, tel. (22) 622 21 12

katarzyna.pefew@ipma.pl www.ipma.pl

Temat pod lupą

Teamwork to nie tylko hasło

Na pytanie: Czy potrafisz pracować w zespole?, większość z nas odpowiada twierdząco. Zarządzanie projektowe i praca zespołowa są w modzie biznesowej, nic zatem dziwnego, że chcemy się wykazać ich znajomością. Wymagają one jednak zarówno kompetencji u pracownika, jak i przygotowania ze strony organizacji.

Więcej artykułów
Awanse
Jakub Wojnarowski

Jakub Wojnarowski nowym dyrektorem ACCA Polska

Jakub Wojnarowski obejmie w kwietniu funkcję Dyrektora Zarządzającego polskiego przedstawicielstwa ACCA (The Association of Chartered Certified Accountants), międzynarodowej organizacji zrzeszającej specjalistów z zakresu finansów, rachunkowości i zarządzania.

Więcej awansów
Wydarzenie tygodnia

Let’s Begin the Tax Game

W imieniu organizatora zapraszamy do udziału w konkursie Tax’n’You 2017. To możliwość sprawdzenia się i rozpoczęcia kariery w charakterze doradcy podatkowego w jednym z biur KPMG w Polsce, a także szansa zdobycia nagród finansowych i rzeczowych.

Więcej wydarzeń
UE