Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Joanna Stygar nowym partnerem Mazars w Polsce

Joanna Stygar objęła stanowisko Partnera Lokalnego w Mazars. Dotychczas pełniła funkcję Dyrektora w Dziale Audytu i Koordynatora German Desk w tej samej firmie.
Kategoria: Awanse
20.02.2018

Joanna Stygar związana jest z Mazars od ponad 10 lat, dołączyła do Mazars w 2008 roku. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w dziedzinie audytu i rachunkowości dla  przedsiębiorstw z różnych sektorów gospodarczych zdobyte m.in. w firmie z tzw. „wielkiej czwórki” w Polsce i w Niemczech. Ma rozległą wiedzę na temat rynku usług finansowych. Świadczy usługi audytorskie na rzecz polskich i międzynarodowych spółek, głównie z sektora bankowego.

Awans Joanny Stygar tak komentuje Michel Kiviatkowski, Partner Zarządzający Mazars w Polsce:

Promocja na stanowisko lokalnego partnera to wyraz uznania zespołu zarządzającego Mazars w Polsce złożonego z międzynarodowych Partnerów firmy dla projektów zrealizowanych przez Joannę, jej wiedzy i doświadczenia. 

Wykształcenie

Joanna Stygar jest absolwentką Europejskiego Uniwersytetu Viadrina w Niemczech (Frankfurt/O) oraz podyplomowych studiów Executive MBA w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Jest biegłym rewidentem (PIBR) oraz członkiem organizacji biegłych rewidentów w Wielkiej Brytanii - Association of Chartered Certified Accountants (ACCA).

Sukcesy w pracy

Podczas wieloletniej pracy w Mazars Joanna znacząco rozwinęła German Desk, z powodzeniem wspierając zarówno polskie przedsiębiorstwa w skutecznym inwestowaniu w krajach niemieckojęzycznych, jak i firmy z Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii w rozwijaniu ich działalności w Polsce. Joanna przyczyniła się do pozyskania wielu kluczowych klientów dzięki szerokiej, praktycznej wiedzy z obszaru rynku finansowego połączonej ze zrozumieniem zasad działania globalnych organizacji i doskonałą znajomością języków obcych.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również