Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
A4 Training

Utwórz powiadomienie
dla tej firmy

Utwórz powiadomienie
dla tej firmy

A4 Training jest firmą specjalizującą się w tworzeniu i realizowaniu kompleksowych programów szkoleniowych z zakresu finansów. Marka A4 została powołana do życia w 2012 roku przez Wojtka Łyjaka, doświadczonego wykładowcę, wieloletniego trenera i menedżera w jednej z największych firm szkoleniowych w Polsce.

 

Nasza działalność szkoleniowa prowadzona jest w trzech segmentach:

  • Szkolenia zamknięte z zakresu sprawozdawczości finansowej, analizy sprawozdań finansowych, modelowania finansowego, bankowości oraz zasad funkcjonowania rynków finansowych.
  • Szkolenia zamknięte i otwarte realizowane we współpracy z instytucjami partnerskimi.
  • Szkolenia przygotowujące do egzaminów CFA® (Chartered Financial Analyst) w dwóch wariantach:

1. Szkolenia otwarte: autorski program, przygotowany w oparciu o wiedzę i wieloletnią praktykę w prowadzeniu kursów . Szkolenie dostępne na wszystkich poziomach kwalifikacji.  Zajęcia prowadzone w Warszawie i Londynie.

Przed każdym kursem zapraszamy na otwarte, bezpłatne sesje informacyjne - więcej informacji na naszej stronie.

2. Szkolenie on-line dla wszystkich którzy, wolą przygotowywać się w zaciszu własnego domu.

 

Od momentu rozpoczęcia działalności przeprowadziliśmy ponad 250 dni szkoleniowych. Naszymi stałymi klientami są czołowe banki komercyjne w Polsce, banki centralne oraz polskie oddziały oraz filie zagranicznych instytucji finansowych prowadzących w Polsce obsługę wybranych procesów księgowo - rozliczeniowych. Jesteśmy również dostawcą usług szkoleniowych dla wybranych podmiotów niefinansowych.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

A4 Training

00-203 Warszawa, PL

ul. Bonifraterska 17

Tel: +48 22 100 44 55

Email: contact@a4training.com

Skype: A4training

www.A4training.com

Oferty szkoleń

Przepraszamy, aktualnie ta firma szkoleniowa nie ma ofert w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tej firmy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

A4 Training
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa