Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
ACCA Poland

Utwórz powiadomienie
dla tej firmy

Utwórz powiadomienie
dla tej firmy

ACCA (the Association of Chartered Certified Accountants) jest największą i najszybciej rozwijającą się międzynarodową organizacją zrzeszającą specjalistów z zakresu finansów, rachunkowości i zarządzania. Na świecie organizacja wspiera 170 000 członków oraz 436 000 studentów w 180 krajach świata. Od założenia w 1904 roku konsekwentnie promuje fundamentalne wartości, które przyświecały założycielom: różnorodność, innowacyjność, integralność, perspektywa i odpowiedzialność.


Oferujemy rozpoznawalne na całym świecie kwalifikacje przeznaczone zarówno dla osób planujących karierę w finansach, jak i dla finansistów chcących rozwijać swoją karierę.

Wiemy, że absolwenci z kwalifikacją ACCA stanowią cenną wartość dla przyszłych pracodawców, dlatego wspólnie  z czołowymi uczelniami, w ramach akredytowanych programów oferujemy studentom możliwość zaliczenia częsci egzaminów z kwalifikacji w trakcie studiów. Jednocześnie wierzymy, że specjaliści z zakresu finansów, rachunkowości i zarządzania budują wartość w gospodarce, i dzięki bliskiej współpracy z pracodawcami przygotowujemy pracowników do praktycznego podejmowania wszechstronnych wyzwań współczesnego biznesu.

Naszym celem jest również działanie na rzecz interesu publicznego, szerzenie wiedzy, tworzenie dobrych praktyk oraz dzielenie się nimi ze środowiskiem finansistów.

Oferty szkoleń

Przepraszamy, aktualnie ta firma szkoleniowa nie ma ofert w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tej firmy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

ACCA Poland
Plac Unii, ul. Puławska 2 (bud. A, piętro 8)
02-566 Warszawa