Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Akademia PwC

Utwórz powiadomienie
dla tej firmy

Utwórz powiadomienie
dla tej firmy

PwC  jest częścią wiodącej globalnej organizacji świadczącej profesjonalne usługi doradcze. W Polsce działamy od 20 lat i obecnie zatrudniamy ponad 1000 specjalistów z różnych dziedzin.


Akademia PwC powstała w Polsce w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie naszych klientów kompleksową ofertą szkoleniową, która łączy w sobie szkolenia twarde i umiejętności miękkie.


Naszym klientom proponujemy wachlarz szkoleń otwartych oraz zamkniętych. Współpraca z naszymi specjalistami to nie tylko przeprowadzenie kursu. Zaczynamy od wspólnego zaplanowania potrzeb szkoleniowych, a kończymy na przygotowaniu planu wprowadzenia w życie proponowanych zmian. Takie podejście ma na celu rozwój osobisty pracowników i poprawę wyników firmy w wieloletniej perspektywie.

Nasi wykładowcy to doświadczeni eksperci w swojej dziedzinie. Przygotowując dla Państwa szkolenie wykorzystują swoją wiedzę, wieloletnie doświadczenie biznesowe oraz umiejętności trenerskie.

Wszyscy trenerzy to praktycy, którzy posiadają odpowiednie, udokumentowane kwalifikacje zawodowe.

Publikacje i materiały PwC są jednymi z najbardziej cenionych na rynku. Zawierają one nie tylko teorię, ale przede wszystkim praktyczne przykłady jej zastosowania. Publikacje dostępne są w języku polskim i angielskim. Gwarantujemy pełne dostosowanie materiałów szkoleniowych do potrzeb oraz rodzaju działalności klienta.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo szkolenia otwarte z zakresu:

·         Rachunkowości

·         Finansów

·         Audytu wewnętrznego

·         Podatków

·         Umiejętności miękkich

·         Kwalifikacji zawodowych : CIMA

Oferty szkoleń

Przepraszamy, aktualnie ta firma szkoleniowa nie ma ofert w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tej firmy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Akademia PwC
ul. Al. Armii Ludowej 14
00-638 Warszawa