Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Altkom Akademia SA

Utwórz powiadomienie
dla tej firmy

Utwórz powiadomienie
dla tej firmy

Altkom Akademia od ponad 20 lat jest sprawdzonym partnerem w rozwoju organizacji poprzez dostarczanie swoim Klientom najwyższej jakości usług doradczych, szkoleniowych oraz rozwojowych.

Filozofię naszej pracy określa motto „Zobaczyć inaczej” – chcemy twórczo uczestniczyć w zmianach zachodzących w otaczającej nas rzeczywistości nowej gospodarki – gospodarki opartej na wiedzy.

Koncentrujemy się na trzech najważniejszych obszarach inwestycji w wiedzę:

  • wspieramy inwestycje w kapitał ludzki naszych Klientów poprzez rozwój kompetencji osobistych i społecznych pracowników w trakcie szkoleń, gier rozwojowych oraz pracy z coachem,
  • wspieramy inwestycje w kapitał organizacyjny oraz towarzyszymy naszym Klientom w procesie zmian poprzez szkolenia doskonalące procesy, innowacje i metody zarządzania,
  • wspieramy inwestycje w kapitał informatyczny poprzez szkolenia i usługi doradcze pozwalające zrozumieć i  usprawnić narzędzia i infrastrukturę IT w organizacjach.W zależności od indywidualnych potrzeb Klienta oferujemy:

  • projekty edukacyjne – będące odpowiedzią na precyzyjnie zbadane potrzeby rozwojowe. Wspólnie określamy zakres szkoleń, metody dostarczania wiedzy i umiejętności oraz badania efektywności podjętych działań tak, aby zrealizować postawione cele biznesowe.
  • szkolenia otwarte – realizowane według standardowych programów szkoleniowych. Dostępne w siedmiu ośrodkach edukacyjnych Altkom Akademii w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi, Katowicach i Gdyni, w terminach widocznych w kalendarium szkoleń.
  • szkolenia zamknięte – ich zakres tematyczny, poziom zaawansowania oraz terminy i lokalizacja dostosowane są do potrzeb organizacji Klienta.
  • usługi doradcze w zakresie rozwoju pracowników, wsparcia procesów biznesowych oraz implementacji rozwiązań technologicznych.

Oferty szkoleń

Przepraszamy, aktualnie ta firma szkoleniowa nie ma ofert w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tej firmy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Altkom Akademia SA
ul. Chłodna 51, budynek WTT
00-867 Warszawa