Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
AuditSolutions sp. z o.o.

Utwórz powiadomienie
dla tej firmy

Utwórz powiadomienie
dla tej firmy

AuditSolutions sp. z o.o. świadczy usługi na najwyższym poziomie Połączyliśmy nasze bogate doświadczenie zawodowe i profesjonalizm poparty międzynarodowymi kwalifikacjami. Firma powstała w wyniku decyzji o połączeniu wysiłków kilku osób, które od lat ugruntowują swoją istotną pozycję na rynku audytu wewnętrznego w Polsce. Uważamy, że dzięki połączeniu naszych działań uzyskamy efekt synergii, który zostanie dostrzeżony przez naszych klientów.


Posiadamy doświadczenie zarówno w audycie jak i w szeroko rozumianym doradztwie. Pracujemy zarówno dla sektora prywatnego jak i publicznego. Znamy audyt operacyjny i finansowy, audyt wewnętrzny i audyt zewnętrzny. Występujemy w roli ekspertów oceniając, czy systemy zarządzania ryzykiem, system finansowo-ksiegowy, system zarządzania i kontroli spełniają wymagania stawiane przez regulacje dotyczące funduszy strukturalnych.


Od wielu lat zajmujemy się audytem funduszy strukturalnych rekomendując usprawnianie systemów i narzędzi kontrolnych. Jesteśmy doświadczonymi trenerami z zakresu audytu, zarządzania ryzykiem, funduszy strukturalnych. Z przyjemnością wykorzystamy naszą wiedzę i doświadczenie by Państwu pomóc.

Oferty szkoleń

Przepraszamy, aktualnie ta firma szkoleniowa nie ma ofert w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tej firmy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

AuditSolutions sp. z o.o.
ul. Wikingów 12A
03-029 Warszawa