Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Centrum Szkoleniowe FRR Sp. z o. o.

Utwórz powiadomienie
dla tej firmy

Utwórz powiadomienie
dla tej firmy

Fundacja Rozwoju Rachunkowości w Polsce działa od 1991 roku na rzecz integracji środowiska rachunkowości oraz rozwoju kwalifikacji i umiejętności zawodowych. Fundacja podlega nadzorowi Ministerstwa Finansów.

 

Jedną z głównych form realizacji celów statutowych jest działalność szkoleniowa prowadzona przez Centrum Szkoleniowe FRR Sp. z o.o.

 

Szkolenia Fundacji Rozwoju Rachunkowości w Polsce służą podnoszeniu poziomu wiedzy merytorycznej środowiska biznesu: kadry zarządzającej wyższego i średniego szczebla, kadr finansowo-księgowych, specjalistów, a także osób prywatnych. Dbamy zarówno o potrzeby osób, które dysponują wiedzą podstawową i chciałyby ją rozszerzyć, jak i osób, pragnących zdobyć nowe, cenne na rynku pracy kwalifikacje. 

 

Od 1991 roku przeszkoliliśmy już ponad 100.000 osób. Zrealizowaliśmy kilkaset szkoleń zamkniętych na indywidualne zamówienie firm i instytucji. Współpracujemy od wielu lat z organizacjami i przedsiębiorstwami różnych branż. Wszystkich Klientów traktujemy jak swoich Partnerów, budując wzajemne relacje biznesowe oparte na profesjonalizmie i dostosowaniu się do potrzeb i oczekiwań uczestników szkoleń. Wspieramy naszych Klientów, dzieląc się z nimi WIEDZĄ najwyższej jakości przekazywaną przez naszą profesjonalną, ekspercką kadrę wyselekcjonowanych wykładowców i trenerów.

Oferty szkoleń

Przepraszamy, aktualnie ta firma szkoleniowa nie ma ofert w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tej firmy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Centrum Szkoleniowe FRR Sp. z o. o.
ul. Świeradowska 43, Wejście F, Piętro VI
02-662 Warszawa