Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
MultiTrain Sp. z o.o.

Utwórz powiadomienie
dla tej firmy

Utwórz powiadomienie
dla tej firmy

Bogate doświadczenie oraz wiedza pozwoliły nam stworzyć firmę, która profesjonalnie zajmuje się organizacją konferencji i szkoleń. Wychodząc naprzeciw rosnącym potrzebom rynku nasze działania skupiamy wokół organizacji prestiżowych imprez przeznaczonych dla szeroko pojętego biznesu. Głównym zadaniem MultiTrain jest dostarczenie Klientom kompleksowej obsługi związanej ze wsparciem działań marketingowych promujących nowoczesne koncepcje i technologie. Połączenie doświadczenia, sprawności organizacyjnej i otwartość na potrzeby naszych klientów umożliwia efektywne działanie i tworzenie spotkań na wysokim poziomie.

 

Nieustannie doskonalimy się w znajomości branży oraz śledzimy trendy, technologie i mechanizmy rządzące biznesem.

 

Naszym celem jest współtworzenie sukcesu Klienta. Potrafimy doskonale dopasować ofertę do potrzeb i celów stawianych przez współpracujących  z nami kontrahentów. Chcemy by firma kojarzona była z najlepszymi szkoleniami, rzetelną wiedzą oraz przyjazną atmosferą. Dokładamy starań by nasza firma była synonimem dobrego wyboru. Postawiliśmy na zadowolenie klienta i wysoką jakość!Troszcząc się o odpowiedni poziom merytoryczny  współpracujemy z przedstawicielami nauki, techniki oraz placówkami administracji publicznej, organizacjami państwowymi i społecznymi. Adresatami naszej oferty są klienci korporacyjni, indywidualni, firmy komercyjne oraz administracja publiczna. Uczestnicy naszych szkoleń / konferencji zdobędą potrzebną wiedzę, wymienią doświadczenia i spędzą czas w atmosferze sprzyjającej nauce oraz nawiązaniu kontaktów i rozwojowi biznesu. W naszej ofercie znajdą Państwo szkolenia o różnej tematyce, zakresie i poziomie zaawansowania. Szkolenia są intensywne i praktyczne, organizowane w formie warsztatów.Szkolenia prezentujemy w grupach tematycznych:

  • Strefa Bezpieczeństwa
  • Akademia Testera
  • Zarządzanie Projektami
  • Procesy Biznesowe
  • Lean Management
  • E-marketing
  • Zarządzanie zmianą

Oferty szkoleń

Przepraszamy, aktualnie ta firma szkoleniowa nie ma ofert w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tej firmy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

MultiTrain Sp. z o.o.
ul. Blokowa 32
03-641 Warszawa