Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Polska Akademia Rachunkowości S.A.

Utwórz powiadomienie
dla tej firmy

Utwórz powiadomienie
dla tej firmy

Polska Akademia Rachunkowości S.A.PAR • www.par.edu.pl • to nowoczesna firma edukacyjna oferująca szkolenia zarówno otwarte, jak i zamknięte, publikacje fachowe oraz usługi doradcze. Wieloletnie doświadczenie, wysoki poziom merytoryczny zajęć, wybitni eksperci - praktycy z wieloletnim stażem - to atuty naszej Firmy, które od lat doceniają nasi klienci. Pragnąc zaspokoić ich potrzeby, Akademia dokłada wszelkich starań by przekazywane informacje dotyczyły najnowszych zmian w przepisach.


PAR nie tylko szkoli pracowników działów finansowych i księgowych. Biuletyny internetowe: E-rachunkowość (www.e-rachunkowosc.pl) oraz Finanse Publiczne (www.finanse-publiczne.pl) to doskonałe wsparcie zawodowe dla pracowników firm, z którymi współpracujemy.


Uwzględniając sugestie swoich klientów, Akademia stworzyła Wydawnictwo PAR. Jego publikacje pomagają w rozwiązywaniu skomplikowanych problemów fachowych oraz ułatwiają codzienną pracę. Pozycje takie jak: Vademecum Głównego Księgowego, Audyt wewnętrzny w praktyce, czy Amortyzacja środków trwałych to tylko niektóre z tytułów cieszących się uznaniem na rynku. Informacje na temat wydawanych książek, nowości wydawniczych i atrakcyjnych ofert znaleźć można na stronach wysyłkowej Księgarni Księgowego (www.ksiegarnia-ksiegowego.pl).


Misją Akademii jest praktyczna edukacja w dziedzinie podatków, rachunkowości i finansów. W tym celu w najbliższym czasie planujemy poszerzenie oferty kursów i publikacji o kolejne zagadnienia z dziedziny audytu i finansów.

Oferty szkoleń

Przepraszamy, aktualnie ta firma szkoleniowa nie ma ofert w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tej firmy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Polska Akademia Rachunkowości S.A.
ul. Świętokrzyska 36 lok. 61
00-116 Warszawa