Michael Page
Data aktualizacji: 2019-07-08
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC
angielski

Samodzielny Księgowy - Team Leader

Warszawa33560_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa firma usługowa - lider swojej branży.
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów pozapłacowych np. prywatna opieka medyczna
  • Możliwość realnego wpływu na rozwój zespołu księgowego
Opis stanowiska
  • Koordynowanie oraz wspieranie pracy kilkuosobowego zespołu księgowego
  • Kontrola księgowań / księgowanie faktur kosztowych oraz przychodowych
  • Weryfikacja dokumentów dla celów podatkowych
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych VAT-7 oraz VAT-UE
  • Nadzorowanie procesu zamknięcia miesiąca
  • Udział w optymalizacji oraz kształtowaniu procesów księgowych
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - Finanse i Rachunkowość
  • Min. 4-5 lat doświadczenia w księgowości w dużej międzynarodowej firmie
  • Doświadczenie w koordynacji pracy kilkuosobowego zespołu
  • Umiejętność komunikacji w języku angielskim (np. weryfikacja zapisów umów, przygotowywanie raportów finansowych)
  • Znajomość systemów klasy ERP
  • Bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów podatkowych (VAT, CIT)
  • Otwartość, chęć do nauki, umiejętność pracy w zmieniającym się otoczeniu biznesowym

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców