Michael Page
Data aktualizacji: 2019-06-07
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC
angielski

Z-ca Głównej Księgowej / Główna Księgowa - Włocławek

Warszawa33184_MP_PL

Naszym klientem jest firma o ugruntowanej pozycji na rynku działająca w sektorze produkcyjnym. Siedziba firmy zlokalizowana jest w miejscowości Włocławek i tam również znajduje się miejsce pracy wybranej osoby.
Oferujemy
  • stabilna praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • realny wpływ na funkcjonowanie firmy
Opis stanowiska
  • Prowadzenie rachunkowości zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami
  • Nadzór nad pracą działu księgowości
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, PIT), reprezentacja Spółki przed organami Skarbowymi
  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Prowadzenie projektów wewnętrznych mających na cele usprawnieniu procesów i procedur wewnątrz działu księgowości
  • Zabezpieczanie prawidłowości umów (pod względem finansowym i podatkowym)
  • Nadzór nad dokumentacją
  • Współpraca z audytorami zewnętrznymi i wewnętrznymi Spółki
  • Bliska współpraca z Grupą Kapitałową
Profil kandydata
  • Dobra znajomość języka angielskiego jako warunek konieczny
  • Wyższe wykształcenie ekonomiczne (finanse/księgowość)
  • Minimum 4-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doskonała praktyczna znajomość zagadnień księgowych i podatkowych
  • Dobra znajomość IFRS
  • Doświadczenie w pracy w grupie kapitałowej będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem księgowym; nastawienie na ciągłe doskonalenie, rozwój podległego zespołu
  • Doświadczenie w zakresie wdrażania systemów księgowych będzie dodatkowym atutem

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców