mBank S.A.
Data aktualizacji: 2019-05-28
Doradca Klienta ds. MSP
Nr ref. RKO/087/0519
Toruń, kujawsko-pomorskie
Bankowość, Obsługa klienta, Sprzedaż

Od nas dostaniesz:

Dostęp do kursów LindeIn Learning Bonusy finansowe Szkolenia produktowe
Przejrzysty system wynagradzania Umowę
o pracę
Prywatną opiekę medyczną

Zobacz, jak dbamy o pracowników!

Podejmujesz wyzwanie?

mBank ostrzega:
Praca z nami grozi doświadczeniami!
miejsce pracy: Toruń, nr referencyjny: RKO/087/0519

Twoje zadania:

  • aktywne pozyskiwanie klientów MSP oraz stałe, systematyczne budowanie i obsługa portfela klientów
  • dbanie o dobre relacje biznesowe z pozyskanymi klientami
  • ocena potrzeb klientów oraz wybór odpowiedniej strategii współpracy
  • opracowywanie indywidualnych ofert dla klientów
  • wspieranie cross-sellingu w Grupie mBanku

Masz to COŚ?:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w sprzedaży usług finansowych i obsłudze klientów
  • znajomość rynku lokalnego
  • podstawowa wiedza z zakresu ekonomii i gospodarki
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu, zaangażowanie, odpowiedzialność
  • otwartość na zmiany, analizowanie problemów,
  • prawo jazdy kat. B
  • dodatkowy atut: znajomość podstaw analizy kredytowej

Poziom stanowiska
Specjalista