Michael Page
Data aktualizacji: 2019-06-10
Project Launch Leader (m/f)
Nr ref. 33818_MP_PL
Wałbrzych, dolnośląskie
BPO/SSC
angielski

Wałbrzych33818_MP_PL

Nasz Klient to znany, międzynarodowy producent komponentów dla topowych marek Automotive, uznany za 1 z 10 najlepszych firm motoryzacyjnych na świecie. Jeden z 300 międzynarodowych oddziałów naszego Klienta mieści się właśnie w Wałbrzychu. Procesy produkcyjne związane z metalem.
Oferujemy
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa na czas nieokreślony po okresie próbnym)
  • możliwość rozwoju na stanowisku liderskim
  • pakiet socjalny (premia uznaniowa, piknik rodzinny, darmowe posiłki, świąteczne karty podarunkowe, świadczenia z funduszu socjalnego)
  • opieka medyczna dla pracownika (pakiet VIP)
  • karta Multisport
  • rozwoju w środowisku najnowszych technologii, uczestnictwa w szkoleniach (oraz systemie wdrażania własnych pomysłów)
  • atrakcyjny program emerytalny w fazie wdrożenia
Opis stanowiska
  • zarządzanie i koordynacja pracy zespołu projektowego liczącego od 5 do 9 osób
  • definiowanie procesu produkcji produktu w warunkach seryjnych zgodnie z wymaganiami klientów oraz standardami firmy
  • przygotowywanie i nadzorowanie planu wdrożenia wyrobu
  • opiniowanie rozwiązań konstrukcyjnych, wdrażanie zmian konstrukcyjnych w istniejących wyrobach
  • tworzenie dokumentacji technologicznej procesu
  • analiza technicznej wykonalności
  • planowanie i zarządzanie budżetem projektu (we współpracy z Kierownikiem Działu Nowych Projektów)
  • przeprowadzanie odbiorów maszyn
Profil kandydata
  • wykształcenie wyższe techniczne (mechanika i budowa maszyn / inżynieria produkcji)
  • min. 3 lata doświadczenia w branży Automotive, na stanowisku związanym z inżynierią procesu (przetwórstwo metali), produktu, projektu
  • b. dobry poziom j. angielskiego
  • samodzielność, proaktywność, energia, współpraca w grupie

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski