Michael Page
Data aktualizacji: 2019-08-31
Kierownik Wydziału Produkcyjnego
Nr ref. 33676_MP_PL
Tarnobrzeg, podkarpackie
BPO/SSC
angielski

Tarnobrzeg33676_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa firma, działająca w branży automotive w 30 krajach i na 4 kontynentach, a także lider technologii i innowacji w innych branżach.
Oferujemy
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Dofinansowanie karty Multisport,
  • Dofinansowanie studiów wyższych i podyplomowych,
  • Pakiet szkoleń indywidualnie dobrany do zakresu zadań na stanowisku oraz wymaganych kompetencji,
  • Wdrożenie i szkolenie niezbędne do płynnego i bezpiecznego wykonywania zadań.
Opis stanowiska
1. Zarządzanie zespołem:
  • Planowanie i kontrola pracy zespołu,
  • Opracowywanie, wdrażanie oraz aktualizacja instrukcji pracy i instrukcji BHP,
  • Nadzorowanie procesu ocen pracowniczych,
  • Planowanie optymalizacji zatrudnienia i rekrutacja nowych pracowników,
  • Zapewnienie odpowiednich warunków współpracy i relacji pomiędzy pracownikami;
2. Zarządzanie procesami:
  • Realizacja planów produkcyjnych,
  • Osiąganie zakładanych wskaźników produkcyjnych - KPI,
  • Nadzór nad kosztami produkcji,
  • Ciągłe doskonalenie procesów,
  • Nadzór nad eksploatacją oraz utrzymaniem w sprawności technicznej urządzeń produkcyjnych i infrastruktury;
3. Zarządzanie jakością i środowiskiem:
  • Bieżący monitoring czynników środowiskowych w Dziale,
  • Przestrzeganie zaleceń zawartych w procedurach i instrukcjach SZŚ,
  • Zgłaszanie i opracowywanie udoskonaleń w obowiązujących instrukcjach ZSZ ISO 14001.
Profil kandydata
  • Doświadczenie w zarządzaniu dużym obszarem produkcyjnym, idealnie w branży automotive,
  • Znajomość zasad zarządzania jakością,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Zorientowanie na bezpieczeństwo i jakość,
  • Podejmowanie decyzji, komunikatywność,
  • Umiejętność sterowania rozwojem własnym i pracowników,
  • Wykształcenie wyższe.

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski