Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2019-06-12
Analityk Systemowy Danych
Nr ref. KwF/DRA/ASD
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT
angielski

Obszar IT Banku Millennium w Polsce pełni rolę centrum kompetencyjnego dla portugalskiej Grupy Millennium BCP. Współpracujemy z wybranymi departamentami Banku w zakresie analizy wymagań, tworzenia i implementowania nowych rozwiązań. Utrzymujemy i rozwijamy istniejące systemy (development ‘in-house’)… a wszystko po to, by poprzez rozwiązania IT budować wartość biznesową oraz trwałą przewagę konkurencyjną Banku.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.: KwF/DRA/ASD

Wymagania:

  • Znajomość podstawowych zagadnień z dziedziny hurtowni danych,
  • Dobra znajomość SQL,
  • Doświadczenie w analizie danych,
  • Doświadczenie w analizie wymagań biznesowych w obszarze hurtowni danych w branży finansowej,
  • Znajomość narzędzi raportowych będzie dodatkowym atutem,
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Główne obowiązki:

  • Udział w bieżących projektach integracji danych, w tym w projekcie implementacji hurtowni danych w zakresie:
  • definicji zakresu zawartości informacyjnej,
  • analizy danych źródłowych i definicji macierzy mapowań Source-Target,
  • wypracowania i wdrożenia podstawowych polityk związanych z zarządzaniem danymi (bezpieczeństwo, jakość, retencja),
  • wdrożenia warstwy raportowej,
  • Odpowiedzialność za kontakty z właścicielami danych (w tym definicje pojęć i kompletność danych słownikowych),
  • Wsparcie użytkowników w zakresie:
  • aktywnego rozpoznawania nowych wymagań związanych z integracją danych,
  • tworzenia analiz,
  • Prezentacje i szkolenia użytkowników w zakresie zawartości informacyjnej i funkcjonalności hurtowni danych,
  • Testy rozwiązań DWH,
  • Rozwój i utrzymanie warstwy aplikacyjnej i raportowej hurtowni danych.

Oferujemy:

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w zespole entuzjastów z wykorzystaniem najnowszych technologii,
  • Możliwość pracy w atrakcyjnie zlokalizowanym biurze w Warszawie (nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie),
  • Atrakcyjny pakiet premiowy, umowę o pracę, darmowy pakiet medyczny, dofinansowanie do zainteresowań, kartę MultiSport.
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.