Michael Page
Data aktualizacji: 2019-09-30
Kierownik Projektu (k/m)
Nr ref. 32746_MP_PL
Zielona Góra, lubuskie
BPO/SSC
angielski, niemiecki

Zielona Góra32746_MP_PL

Naszym klientem jest firma, której odział mieści się w Zielonej Górze i która dostarcza do prawie wszystkich gałęzi przemysłu produkty oraz kompletne urządzenia odpylania, czyszczenia spalin, itp.
Oferujemy
Nasz klient oferuje:

* umowę o pracę
* szkolenie wdrożeniowe
* możliwość dalszego rozwoju zawodowego
* ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
* możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku
Opis stanowiska
Zakres obowiązków:
* Przetwarzanie zamówienia od końca fazy sprzedaży do uruchomienia u klienta
* Bycie główną osobą kontaktową dla klienta - bezpośredni kontakt, obsługa
* Kontrola kosztów
* Odpowiedzialność handlowa i techniczna za projekt
* Zarządzanie zespołem projektowym, który składa się z wewnętrznych i zewnętrznych specjalistów
* Niezależna specyfikacja zakupionych części, koordynacja dostawców, tworzenie zamówień
* Opracowywanie projektu przy użyciu programów CAD (Autocad & Inventor), kontrola rysunków produkcyjnych i koordynacja z firmami produkcyjnymi
* Tworzenie dokumentacji związanej z projektem zgodnie z dyrektywą maszynową
* Przygotowanie planów montażu i uruchomienia związanych z projektem oraz dyskusja z klientem lub kierownikiem budowy
* Podróżowanie po kraju i za granicą
Profil kandydata
Od kandydatów oczekuje się:
* Co najmniej 3 lat doświadczenia zawodowego w zarządzaniu projektami instalacji odpylania i oczyszczania spalin lub dot. podobnych branż
* Wykształcenia jako inżynier specjalizujący się w inżynierii mechanicznej / procesowej / wentylacji-klimatyzacji / technologii środowiskowej lub podobnych
* Dobrze ugruntowanej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego w mowie i piśmie
* Podstawowej wiedzy dotyczącej kontraktowania
* Znajomości programów CAD:Autocad, Inventor
* Umiejętności pracy zespołowej, zaangażowania, inicjatywy własnej

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Poziom stanowiska
Specjalista
Umiejętności
Specjalista
Specjalista