Thermaflex Izolacji
Data aktualizacji: 2019-06-12
Żarów, dolnośląskie
Księgowość
angielski
Księgowa

Thermaflex to międzynarodowa firma założona w 1975 roku w Holandii. Gwarantuje inteligentne i trwałe rozwiązania dla dystrybucji ogrzewania, chłodnictwa oraz wody pitnej. W Polsce firma obecna jest od 1992 roku, zapewniając rozwiązania na bazie poliolefin dla branży instalacyjnej.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:
Księgowa
Miejsce pracy: Żarów

Opis stanowiska:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi regulacjami rachunkowymi i podatkowymi,
  • obsługa i koordynacja księgowego zamknięcia miesiąca,
  • analiza i rozwiązywanie problemów księgowych,
  • wsparcie merytoryczne zarządu i pracowników innych działów,
  • terminowe naliczanie podatków i sporządzanie deklaracji podatkowych, statystycznych, Intrastat, NBP, PFRON,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi, zarządem oraz podmiotami z grupy.

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej z kapitałem zagranicznym,
  • praktyczna znajomość prawa bilansowego i podatkowego,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • samodzielność, rzetelność, terminowość.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie,
  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pakiet socjalny, opiekę medyczną i in.,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole oraz przyjaznej atmosferze.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)."
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Umiejętności
Specjalista
Języki
angielski