Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2019-08-28
Kraków, małopolskie
IT

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta wiodącego producenta słonych przekąsek, który posiada swoje fabryki rozsiane po całej Europie szukamy Programisty Baz Danych. Dołączysz do 7-osobowego, zgranego zespołu IT, gdzie będziesz mógł rozwijać się również w ramach obszaru Business Intelligence.

Programista Baz Danych (Business Intelligence)
Miejsce pracy: Kraków
Nr ref. 190366/5236

Opis stanowiska:
  • serwer MSSQL – tworzenie baz danych, widoków oraz kwerend,
  • przygotowywanie, wdrażanie i dokumentowanie procesów pozyskiwania danych w oparciu o SQL Server Integration Services z serwera bazodanowego Oracle – Ross oraz innych źródeł,
  • tworzenie i monitorowanie zadań przetwarzania danych w MSSQL Agent,
  • przygotowywanie wizualizacji i wsparcie key userów Qlikview w przygotowywaniu wizualizacji,
  • opracowanie i przygotowanie pulpitów menadżerskich - mile widziane,
  • analizy danych, przygotowywanie i przetwarzanie danych do analiz na potrzeby pracowników,
  • wsparcie w zakresie narzędzi opartych o technologię MSSQL,
  • prowadzenie jasnej, logicznej i precyzyjnej dokumentacji związanej z działalnością na zajmowanym stanowisku, opracowywanie procedur i tworzenie właściwych formularzy.
Wymagania:
  • umiejętność administrowania serwerem MSSQL 2012,
  • praktyczna znajomość Visual Studio w modelowaniu procesów ETL,
  • podstawy programowania,
  • dobra znajomość T-SQL,
  • znajomość procesów ETL,
  • zaawansowana znajomość Excel,
  • znajomość języka angielskiego min. komunikatywny,
  • wykształcenie - min. średnie informatyczne,
  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku.
Oferta obejmuje:
  • umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • benefity: Multisport, Multikafeteria, opieka medyczna Premium, ZFŚS,
  • dofinansowanie do dojazdów powyżej 25 km - docelowo praca w nowym biurowcu w Krakowie,
  • zgrany zespół współpracowników,
  • nieograniczony dostęp do słonych przekąsek.

Poziom stanowiska
Specjalista