Deloitte
Data aktualizacji: 2019-07-03
Katowice, śląskie
Konsulting, Administracja

Kogo szukamy

Dołącz do naszego zespołu Administracji w Doradztwie Podatkowym. Razem tworzymy skuteczną drużynę indywidualności z pasją do tego, co robimy w życiu zawodowym i osobistym.

Jeśli jesteś osobą
  • odznaczającą się doskonałą organizacją pracy, samodzielnością oraz wysoką kulturą osobistą
  • dokładną i odpowiedzialną
  • nastawioną na pracę w zespole
  • o dobrej znajomości języka angielskiego i pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych
  • o zdolnościach analitycznych
... #postawkropkę z Deloitte!
1+
Lata doświadczenia
Dyplom licencjata
Polski
Polski
Angielski
Angielski

Inne wymagania

MS Excel
MS Excel
MS Office
MS Office
MS Word
MS Word

Twoja przyszła rola

 Jakie będą Twoje obowiązki?
  • wsparcie pracy recepcji w bieżących zadaniach
  • organizacja spotkań i podróży służbowych
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • wystawianie faktur
  • rozliczanie wydatków służbowych
  • prowadzenie dokumentacji i nadzór nad prawidłowym obiegiem informacji i dokumentów
  • wsparcie pracowników Zespołu Podatkowego w bieżących obowiązkach

Proponujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na zastępstwo na okres 1,5 roku w wymiarze 3/4 etatu (6 godzin dziennie).

Co oferujemy

Co zyskujesz?

Rozwój kompetencji miękkich: współpraca, zarządzanie czasem, umiejętności prezentacji i perswazji, optymizm oraz przedsiębiorczość w działaniu. Zadbamy o to, abyś rozwinął/ła swoje najlepsze cechy, bo cenimy Twój talent.
Darmowa wypożyczalnia rowerów
Prywatna opieka medyczna
Kreatywne środowisko pracy
Świeże owoce dostępne w każdej kuchni
Team spirit
Duch zespołowy
Karta Multisport
Voluntary activities
Wolontariat
Deloitte Adventure Team
Ludzie z którymi chce się pracować

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

O zespole

Zespół Administracji wspiera zespół Doradztwa Podatkowego w codziennych zadaniach podczas obsługi różnorodnych Klientów.