mBank S.A.
Data aktualizacji: 2019-06-03
Wrocław, dolnośląskie
Bankowość, Obsługa klienta, Sprzedaż
REKRUTACJA ZDALNA

Od nas dostaniesz:

Umowę o pracę
bez okresu
próbnego
Konkursy sprzedażowe Jasną
ścieżkę kariery
Przejrzysty system wynagradzania Rozbudowany system adaptacyjny Dofinansowanie do świąt
i wypoczynku

Zobacz co nas motywuje do pracy:

Przekonaj się jakie będą Twoje powody
do radości!

mBank ostrzega:
Inspirujemy każdego dnia!
Doradca ds. sprzedaży faktoringu, mFaktoring
miejsce pracy: Wrocław, nr referencyjny: SPE/070/0519

Zakres obowiązków:

  • Rozwój sprzedaży produktów mFaktoring w powierzonym Regionie
  • Współpraca z wyznaczonymi oddziałami mBanku (Dyrektorzy Oddziałów, Doradcy Bankowi, Analitycy)
  • Strukturyzowanie transakcji faktoringu, głównie w oparciu o analizę struktury wierzytelności, negocjacje cenowe

Oczekiwania:

  • Doświadczenie pracy w sprzedaży produktów finansowych dedykowanych dla Klienta biznesowego/ korporacyjnego
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów faktoringowych
  • Znajomość lokalnego rynku
  • Umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe
  • Umiejętności identyfikacji potrzeb Klientów i budowania długofalowych relacji
  • Skuteczność w realizowaniu wyznaczonych celów
  • Umiejętność organizowania swojej pracy oraz ustalania priorytetów
  • Postawa biznesowa
  • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

Nasza oferta:

  • Elastyczną formę zatrudnienia w oparciu o własną działalność  gospodarczą
  • Możliwości rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • Know-how w zakresie prowadzonych projektów
  • Rzetelne rozliczenia i terminowe wypłaty
  • Brand mFaktoring S.A. - instytucji o ugruntowanej pozycji rynkowej z ofertą produktową na najwyższym poziomie

Poziom stanowiska
Specjalista