Michael Page
Data aktualizacji: 2019-10-30
HR Business Partner
Nr ref. 33807_MP_PL
Koło, wielkopolskie
BPO/SSC, Human Resources

Koło33807_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna wyróżniająca się doskonałymi warunkami pracy i stabilnością zatrudnienia, wykorzystująca nowoczesne technologie i materiały najwyższej jakości. W związku z reorganizacją spółki i wdrażaniem nowej strategii poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko HR Business Partnera/Specjalisty ds. Rekrutacji i Rozwoju.
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premia kwartalna i pakiet benefitów
  • Idealne miejsce dla pełnych pasji specjalistów chcących wdrożyć swoje pomysły
Opis stanowiska
  • Ustalenie strategii i prowadzenie procesów rekrutacyjnych (głównie na stanowiska specjalistyczne)
  • Kształtowanie strategi Employer Brandingu
  • Koordynowanie procesu oceny rocznej
  • Udział w tworzeniu opisów stanowisk
  • Identyfikowanie talentów w organizacji
  • Planowanie rozwoju pracowników, zbieranie potrzeb i rozpoznawanie niezbędnych kompetencji
  • Wsparcie liderów w realizacji procesów HR
  • Kontrola efektywności systemu benefitów i podejmowanie działań zmierzających do podnoszenia zaangażowania i efektywności pracowników
  • Kreowanie rozwiązań wspierających osiąganie celów biznesowych
  • Monitorowanie trendów rynkowych, prowadzenie analiz i proponowanie nowych rozwiązań
  • Udział w międzynarodowych projektach HR
Profil kandydata
  • Co najmniej 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (minimum B2)
  • Rozumienie procesów HR i umiejętność wdrażania ich w praktykę
  • Wysokie umiejętności budowania relacji i współpracy z biznesem
  • Ciekawość, pasja uczenia się, rozwijania
  • Mile widziana znajomość przepisów prawa pracy

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista