Michael Page
Data aktualizacji: 2019-09-18
Polska
Kontroling, BPO/SSC

Specjalista ds. Controllingu personalnego (m/f)

Polska33870_MP_PL

Naszym klientem jest globalna firma produkcyjna z siedzibą na Podkarpaciu. Poszukujemy osoby o wysokich umiejętnościach interpersonalnych, która chciałaby rozwinąć swoją karierę w raportingu.
Oferujemy
  • Możliwość rozwoju na samodzielnym stanowisku w międzynarodowej firmie
  • Stabilne zatrudnienie
  • Bonus roczny
  • Bogaty fundusz świadczeń socjalnych
  • Nagrody jubileuszowe
  • Opieka medyczna
Opis stanowiska
  • Analiza danych oraz tworzenie raportów ściśle powiązanych z obszarem HR, szczególnie z działem wynagrodzeń,
  • Administrowanie systemem wynagrodzeń,
  • Tworzenie raportów oraz forecastów na potrzeby wyższego managementu,
  • Aktywna współpraca z różnymi jednostkami w grupie (min. HR, Finanse, Controlling, oddziały zagraniczne),
  • Cykliczne aktualizacje raportów powiązanych z kosztami pracy,
  • Przygotowywanie zestawień na potrzeby Controllingu dotyczące budżetu i kosztów zatrudnienia.
Profil kandydata
  • Min. 3 lata doświadczenia pracy w analizie danych i raportingu
  • Doświadczenie w naliczaniu wynagrodzeń
  • Wysokie zdolności interpersonalne
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • MS Excel na poziomie zaawansowanym - umożliwiający swobodną obróbkę danych i tworzenie raportów

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista