Michael Page
Data aktualizacji: 2019-11-13
Zielona Góra, lubuskie
BPO/SSC

Asystent/Asystentka zarządu ds. finansów

Zielona Góra33763_MP_PL

Dla naszego klienta poszukujemy kompetentnej i sumiennej osoby, odpowiedzialnej za bieżące wsparcie zarządu w kwestiach księgowo-finansowych oraz pomoc przy czynnościach kadrowych i administracyjnych.
Oferujemy
  • Zatrudnienie na umowy o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Przyjazną i otwartą atmosferę;
  • Możliwość rozwoju
Opis stanowiska
  • Utrzymanie relacji z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi;
  • Koordynacja oraz procesowanie dokumentów kosztowych i sprzedażowych;
  • Wprowadzenie płatności do systemu CRM systemu księgowego, systemu bankowego;
  • Wystawianie faktur sprzedażowych;
  • Kompensaty wzajemnych należności i zobowiązań;
  • Wsparcie działu księgowego w obsłudze audytów i kontroli;
  • Uzgadnianie, potwierdzenie sald rozrachunków z kontrahentami;
  • Księgowanie faktur sprzedaży, faktur zakupu, wyciągów bankowych;
  • Prowadzenie dzienników korespondencyjnych;
  • Korespondencja dotycząca tytułów egzekucyjnych;
  • Wsparcie Specjalisty ds. Kadr i Płac w bieżących pracach
Profil kandydata
  • Stopień licencjata w administracji lub stopień administracji biznesu
  • Mile widziane wcześniejsze doświadczenia w księgowości
  • Znajomość oprogramowania MS Office, Excel;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego-- jeśli to możliwe- znajomość innego języka, najlepiej hiszpańskiego lub włoskiego
  • Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych;
  • Umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej oraz pracy w zespole;
  • Samodzielność, inicjatywa, dokładność, samodyscyplina, systematyczność w wykonywaniu swoich obowiązków.

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Asystent
Asystent
Asystent