EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2019-06-13
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Księgowość
Specjalistka/Specjalista ds. kadr i płac w Dziale Usług Księgowych z j. angielskim
Dział Usług Księgowych specjalizuje się w świadczeniu usług z zakresu płac i kadr oraz sprawozdawczości finansowej i podatkowej dla Spółek będących częścią międzynarodowych korporacji na obszarze Europy, Bliskiego Wschodu, Indii oraz Afryki (EMEIA).

Możliwości, jakie na Ciebie czekają

Dołącz do nas, aby wspomagać prowadzenie biznesów naszych klientów w zakresie administrowania wynagrodzeniami i dokumentacją personalną.

Twoje główne zadania:

  • Realizacja zadań z zakresu obsługi kadrowo-płacowej dla klientów biznesowych
  • Udział w projektach rozwojowych działu oraz wdrażaniu nowych usług
  • Aktualizacja wiedzy w zakresie zmian w przepisach

Pasujesz do nas, jeśli:

  • Posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie w rozliczaniu wynagrodzeń i administrowaniu dokumentacją personalną
  • Znasz przepisy prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych
  • Sprawnie posługujesz się programami kadrowo-płacowymi oraz programem Excel
  • Bardzo dobrze znasz język angielski w mowie i piśmie
  • Masz wykształcenie wyższe
  • Dobrze organizujesz swój czas pracy i wyróżniasz się zaangażowaniem

Dodatkowym atutem będą:

  • Znajomość programu kadrowo-płacowego Simple
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie doradczej

Kogo szukamy:

Jeżeli zależy Ci na pracy w międzynarodowej korporacji, a dodatkowo wyróżniasz się otwartością na wyzwania i wychodzisz z inicjatywą – szukamy właśnie Ciebie.

Oferujemy:

Kwalifikacje oraz certyfikaty
Różnorodne doświadczenie w różnorodnych zespołach
Indywidulna mapa szkoleń
Elastyczny czas i miejsce pracy
Własny Career Consuelor
Program EY Care&Wellness
Owoce w biurze
Biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji
O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie.
W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu. Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.