Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2019-06-19
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT, Analiza

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych
instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:
Analityk IT Centralnego Systemu Bankowego
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.:

Obowiązki:

  • Analiza wymagań – precyzowanie i dokumentowanie wymagań funkcjonalnych we współpracy z jednostkami biznesowymi
  • Analiza aplikacji - analiza działania systemu i projektowanie zmian na podstawie wymagań użytkowników z uwzględnieniem architektury systemu
  • Współpraca z programistami na etapie kodowania
  • Testowanie zmian, przygotowanie list kontrolnych i wsparcie testów użytkownika oraz przygotowywanie projektów do wdrożenia
  • Rozwiązywanie problemów z procesami z systemu produkcyjnego
  • Wsparcie analityczne dla zespołu helpdesk

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe na kierunku informatycznym/ekonomicznym lub pokrewnym
  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku pracy
  • Silnie rozwinięte umiejętności analityczne i ustrukturyzowane myślenie
  • Umiejętność modelowania wymagań za pomocą przypadków użycia (diagramy aktywności, diagramy sekwencji) oraz modelowania danych (diagramy klas)
  • Zainteresowanie zagadnieniami związanymi z finansami i bankowością
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie)

Mile widziane:

  • wiedza i doświadczenie z zakresu wdrożeń w centralnych systemach bankowych
  • znajomość SQL lub innych narzędzi eksploracji baz danych

Oferujemy:

  • Możliwość poznania i współtworzenia kluczowych rozwiązań m.in. w obszarach bankowości elektronicznej, systemów płatniczych, rozliczeniowych, kasjerskich i obsługi klienta
  • Możliwość poznania nowoczesnych technologii platformy IBM iSeries i rozwiązań w architekturze opartej o usługi (SOA)
  • Zatrudnienie w Centrali Banku na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Atrakcyjną lokalizację: nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie
  • Opiekę medyczną, dofinansowanie do hobby, strefę zniżek i wiele innych
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.