Temat tygodnia
Temat przybliżają: Piotr Morawski i Denis Bujanowski, członkowie zespołu Transfer Agency w Brown Brothers Harriman.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2019-06-20
Warszawa, mazowieckie
Audyt, Konsulting
Data aktualizacji: 2019-06-20
EY (dawniej Ernst & Young)
Intern/Assistant w Dziale Audytu
Intern/Assistant w Dziale Audytu

Zacznij przygodę w Audycie.

Dział Audytu w EY Polska (dawniej Ernst & Young) to miejsce, w którym poznasz praktyczną stronę biznesu. Odkryjesz świat przedsiębiorczości pracując przy projektach dla różnych branż - od instytucji bankowych, FMCG i produkcji czekoladek, poprzez spółki IT i start-upy, aż do rozdania nagród w Plebiscycie Przeglądu Sportowego.

Czego się nauczysz?

Lubisz rozwiązywać zagadki? Czas przenieść wyzwanie poziom wyżej. Audytor musi poznać i zrozumieć zasady sprzedaży, zakupów, produkcji, zarządzania środkami trwałymi i wielu innych procesów żeby sprawdzić, czy wszystko działa dobrze. Audyt to nie tylko rachunkowość i sprawozdawczość. Pomożesz klientom, liderom w swoich branżach, w podejmowaniu decyzji dotyczących m.in. polityki środowiskowej, zarządzania i przeciwdziałania nadużyciom.

Wybierając audyt w EY otrzymasz unikalną możliwość sprawdzenia się w różnych zespołach, przy różnorodnych projektach by znaleźć miejsce, w którym czujesz się najlepiej.

Jakie umiejętności cenimy?

Audyt EY to zróżnicowana praca w stymulującym środowisku - może też być bramą do wielu nowych możliwości. Jeśli lubisz nawiązywać nowe relacje i potrafisz zawsze zdobyć potrzebne informacje, pasujesz do audytu.

Co dla Ciebie przygotowaliśmy?

  • stałą pracę jeśli masz tytuł licencjata lub magistra płatne praktyki jeśli chcesz pogodzić karierę ze studiami najlepszą praktyczną szkołę biznesu
  • możliwość pracy w międzynarodowych zespołach i rozwoju w globalnej organizacji
  • kursy i szkolenia dopasowane do Ciebie
  • wsparcie indywidualnego career consuelora
  • ładny widok z biura, pyszną kawę i świeże owoce
  • program EY Care & Wellness, a w nim: masaże w biurze
  • karty sportowe, Playstation, piłkarzyki i wiele innych

Oferujemy:

Najlepsza praktyczna szkoła biznesu
Kwalifikacje oraz certyfikaty
Indywidulna mapa szkoleń
Elastyczny czas i miejsce pracy
Własny Career Consuelor
Program EY Care&Wellness i owoce w biurze
Pożyczka na start
Biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji
O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie.
W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu. Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.