Michael Page
Data aktualizacji: 2019-07-04
Junior Project Manager
Nr ref. 34075_MP_PL
mazowieckie
BPO/SSC, Project Management

mazowieckie34075_MP_PL

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy deweloperskiej, rozwijającej się w sektorze nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych, poszukujemy osoby na stanowisko Junior Project Managera. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za wsparcie i koordynowanie nowych inwestycji.
Oferujemy
  • Pracę u dynamicznie rozwijającego się dewelopera
  • Pracę przy ciekawych projektach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do realizowanych celów
  • Ambitne i profesjonalne środowisko pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
Opis stanowiska
  • Wsparcie Project Managera przy realizacji projektu inwestycyjnego od strony przygotowania i realizacji zgodnie ze standardami
  • Koordynacja uzyskania niezbędnych pozwoleń - współpraca z Urzędami
  • Wsparcie sporządzania wycen / kosztorysów ofertowych, przygotowywanie harmonogramów realizacji i budżetów prac oraz ich egzekucja
  • Wybór oraz negocjacje z biurami architektonicznymi oraz firmami doradczymi
  • Nadzór i koordynacja prac realizowanych przez podwykonawców w celu zagwarantowania pełnej zgodności z zakresem, budżetem, harmonogramem i wytycznymi jakościowymi
  • Przygotowywaniu i kompletowanie dokumentów dotyczących realizowanych prac
  • Koordynacja fazy projektowej
  • Koordynacja przygotowania koncepcji architektonicznej oraz funkcjonalnej nowej inwestycji
  • Oddanie inwestycji do użytku oraz koordynacja procesu gwarancyjnego
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Uprawnienia budowlane mile widziane
  • Minimum 3 lata doświadczenia w realizacji projektów budowlanych kubaturowych
  • Bardzo dobra znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Komunikatywności, sumienności i samodzielności
  • Elastyczności działania w zmieniających się warunkach

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista