Michael Page
Data aktualizacji: 2019-11-21
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC
angielski

AP Accountant / Księgowy ds. kosztów - SAP - Angielski

Warszawa34094_MP_PL

Naszym Klientem jest globalna firma outsourcingowa, która ze względu rozwój organizacji, poszukuje osoby na stanowisko AP Accountant z językiem angielskim. Dynamiczne środowisko pracy, dające możliwości rozwoju kariery. Wartością dodaną jest możliwość realnego wpływu na ścieżkę kariery - regularny biznes lub SSC.
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do karnetów na zajęcia sportowe
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
Opis stanowiska
  • Odpowiedzialność za przeprowadzanie procesów księgowych w dziale zobowiązań (Accounts Payable)
  • Weryfikacja i księgowanie faktur kosztowych (AP) i przetwarzanie not kredytowych
  • Przetwarzanie płatności (automatyczne i ręczne)
  • Uzgadnianiem sald/kont z dostawcami
  • Udział w procesie cyklicznych zamknięć
  • Przygotowywaniem raportów i zestawień księgowych
  • Współpraca z pionem AP oraz innymi działami (AR, GL)
  • Obsługa Master Data (tworzenie i zmiany danych dot. dostawców)
Profil kandydata
  • Wyższe wykształcenie bądź w trakcie studiów (mile widziana: ekonomia, finanse i rachunkowość)
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w SSC)
  • Znajomości programu SAP lub SAP Business One (warunek konieczny)
  • Znajomości prawa podatkowego, zasad rachunkowości oraz ustawy o VAT
  • Min. dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Specjalista
Języki
angielski