Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2019-07-04
Gdańsk, pomorskie
Bankowość, Obsługa klienta

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół. Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy w Departamencie Operacji na stanowisku:
Specjalista w Zespole Rozliczeń Krajowych
Miejsce pracy: Gdańsk, pomorskie
Nr. Ref.:

Zadania:

  • Obsługa zleceń zasileń gotówkowych i serwisowych dotyczących bankomatów i wpłatomatów/recyklerów
  • Współpraca z firmami zasilającymi i ochraniającymi w zakresie procesowania zasileń i rozliczania urządzeń
  • Bieżące analizowanie danych zawierających informacje o dostępności/stanie urządzeń oraz występujących awariach

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w obsłudze bankomatów i wpłatomatów/recyklerów
  • Analityczne myślenie, samodzielność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomość podstawowego pakietu Ms Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint) na poziomie dobrym
  • Dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym w godz. 7:00 – 18:00)

Oferujemy:

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w przyjaznej atmosferze
  • Przejrzysty system premiowy oparty o wyniki
  • Możliwość rozwoju kompetencji i podnoszenia kwalifikacji
  • Umowę o pracę
  • Pakiet atrakcyjnych świadczeń socjalnych
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.