Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2019-10-04
Specjalista ds. Celnych
Nr ref. 190355/5219
Katowice, śląskie
Zakupy

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Gdańsk, Katowice, Kraków
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, zlokalizowanej na śląsku międzynarodowej firmy logistycznej, poszukujemy osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:
  • zapewnienie zgodności działań firmy z polskimi i międzynarodowymi wymogami prawa celnego,
  • przygotowywanie i kontrola dokumentacji eksportowej (wewnątrz UE oraz poza UE),
  • merytoryczne wsparcie zespołu ekspedycji w zakresie niezbędnej dokumentacji,
  • kontrola rozliczeń należności celnych,
  • budowanie relacji z urzędami celnymi,
  • współpraca z firmami spedycyjnymi i agencjami celnymi (odprawy celne),
  • przygotowanie magazynu do przyjęcia towaru T1 (bounded warehouse).
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • wiedza w zakresie regulacji celnych w eksporcie,
  • wiedza z zakresu importu towarów z Chin,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2/C1),
  • znajomość systemów celnych ECS, NCTS,
  • znajomość SAP,
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i dokładność w działaniu,
  • pozytywne usposobienie i wysoka kultura osobista,
  • nastawienie na współpracę.
Oferta obejmuje:
  • zatrudnienie na pełny etat, w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie zasadnicze + premię,
  • pracę w międzynarodowym środowisku, w młodym, zgranym zespole,
  • możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego, również dla rodziny,
  • możliwość korzystania z systemu Benefit: karta Multisport/Multibilet,
  • bezpłatny transport pracowniczy z centrum Chorzowa, Świętochłowic i Rudy Śląskiej,
  • świeże owoce w każdy wtorek.

Poziom stanowiska
Specjalista