PwC
Data aktualizacji: 2019-10-19
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Project Management

Podobne oferty pracy

PwC to sieć ponad 250 000 tysięcy pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii. Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry.

Project Manager / Service Manager

W związku z dynamicznym rozwojem zespołu integracji w PwC poszukujemy osób na stanowisko Project Manager. Oferujemy pracę przy projektach utrzymaniowych krajowych oraz zagranicznych. Dajemy naszym pracownikom szansę rozwoju kariery w ramach departamentu Application Maintenance & Support oraz w innych departamentach.

Zadania:

  • Nadzorowanie pracy zespołu zajmującego się utrzymaniem aplikacji
  • Koordynowanie i wspieranie pracowników w celu osiągania założonych celów oraz poziomu efektywności (KPI, SLA)
  • Utrzymywanie kontaktu z klientem wewnętrznym i zewnętrznym
  • Przygotowywanie wkładu merytorycznego do ofert sprzedażowych
  • Sporządzanie raportów z prowadzonych projektów

Oczekiwania:

  • Wysoko rozwinięte zdolności liderskie i interpersonalne
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i prowadzenia rozmów z ludźmi na różnym poziomie w organizacji
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy w branży IT
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Poczucie humoru

Mile widziane:

  • Doświadczenie w zarządzaniu ludźmi
  • Wyższe wykształcenie (bądź w trakcie studiów) w obszarze informatycznym/telekomunikacyjnym
  • Umiejętność programowania/testowania/analizy
  • Znajomość dobrych praktyk ITIL v3
  • Znajomość języka niemieckiego na komunikatywnym poziomie

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Ciekawą pracę w gronie profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych firmach
  • Kontakt z najnowszymi technologiami i trendami rynku IT
  • Możliwość rozwijania kompetencji i zdobycia doświadczenia przy rozwoju systemów informatycznych dla największych polskich i europejskich firm
  • Dogodną lokalizację pracy
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., lub inna spółka z sieci PwC, do której kierowana jest aplikacja - lista spółek: https://www.pwc.pl/pl/o-nas/lista-spolek-pwc.html z siedzibą w Warszawie (00-633) przy ul. Polnej 11 (dalej jako: PwC lub administrator). Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane osobowe będą przetwarzane również w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez PwC oraz wysyłania powiadomień o ofertach pracy w PwC i o wydarzeniach związanych z pracą, które organizowane są przez PwC lub z udziałem PwC (np. targi pracy). Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w Polityce Prywatności.