Michael Page
Data aktualizacji: 2019-09-17
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC
angielski, francuski

Księgowy z jęz. francuskim / GL Accountant with French

Warszawa34144_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa firma farmaceutyczna obecna w ponad 100 krajach na świecie, zatrudniająca ponad 45 tysięcy pracowników. Siedziba firmy: Centrum Warszawy
Oferujemy
  • Umowa o pracę
  • Praca w międzynarodowej firmie
  • Udział w ciekawym projekcie księgowym
  • Opieka medyczna
  • Pracowniczy plan emerytalny
  • Premia roczna
Opis stanowiska
  • Weryfikacja pracy i koordynacja zewnętrznych biur księgowych w wyznaczonych krajach Afryki Północnej (4-6 krajów), w tym: - Nadzór nad procesami cyklicznych zamknięć i sprawozdawczością finansową - Wdrożenie i przegląd kontroli wewnętrznych - Raportowanie wydajności i problemów
  • Bliska / codzienna współpraca z lokalnymi zespołami biznesowymi,
  • Wykonywanie i kontrola transakcji lokalnych biur księgowych,
  • Przygotowanie analiz i potrzebnych raportów
  • Koordynacja procesów finansowych i projektów między krajowymi zespołami biznesowymi, łańcuchem dostaw, zespołami finansowymi, wspólnym centrum usług i zewnętrznymi podmiotami
  • Wewnętrzna i zewnętrzna koordynacja audytu
  • Testowanie kontroli SOX
  • Wspieranie projektów lokalnych i międzyfunkcyjnych oraz usprawnianie procesów z perspektywy finansowej
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie finansów / ekonomii
  • 2-3 lata doświadczenia zawodowego w księgowości / SSC/ audycie / kontroli
  • Znajomość US GAAP i SOX (mile widziana)
  • Dobrze rozwinięta prezentacja i umiejętności interpersonalne
  • Min. dobra (B2) znajomość języka francuskiego umożliwiającego komunikację w mowie i piśmie
  • Min. dobra (B2) znajomość języka angielskiego umożliwiającego komunikację w mowie i piśmie
  • Silne umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów
  • Silne umiejętności organizacyjne, wielozadaniowe i zarządzania czasem
  • Gotowość do wyjazdu (4 tygodnie) celem szkolenia dot. przeniesienia procesów

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista