mBank S.A.
Data aktualizacji: 2019-07-09
Olsztyn, warmińsko-mazurskie
Bankowość, Obsługa klienta, Sprzedaż

Od nas dostaniesz:

Zatrudnienie na podstawie kontraktu Samochód służbowy za skuteczną sprzedaż Szkolenia produktowe
Atrakcyjny system wynagradzania Przejrzysta ścieżka kariery Oferta benefitów socjalnych

Zadbamy o Twój rozwój i kompetencje!

Wypróbuj to sam!

mBank ostrzega:
Praca z nami to ciągłe wyzwania!
Specjalista ds. pozyskiwania klientów korporacyjnych
miejsce pracy: Olsztyn, nr referencyjny: ASM/107/0918

Twoje zadania:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów korporacyjnych
  • sprzedaż produktów bankowości korporacyjnej (rachunki, kredyty, transakcje wymiany walut, faktoring)
  • współpraca z oddziałem korporacyjnym i specjalistami produktowymi
  • utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • wspieranie cross-sellingu w Grupie mBanku
  • realizacja zaplanowanego budżetu

Aplikuj, jeśli:

  • masz doświadczenie w obszarze sprzedaży (w zakresie faktoringu będzie dodatkowym atutem)
  • lub chcesz zdobywać doświadczenie w pracy z klientem firmowym – oferujemy przejrzystą ścieżkę kariery, abyś piął się w górę z każdym dniem
  • posiadasz umiejętność budowania długofalowych relacji – pomożemy Ci je jeszcze bardziej rozwinąć
  • jesteś otwarty na pracę mobilną – oferujemy auto służbowe przy dobrych wynikach sprzedaży
  • posiadasz ukierunkowanie na realizację zadań oraz osiąganie założonych celów
  • jesteś samodzielny oraz dobrze zarządzasz swoim czasem
  • posiadasz prawo jazdy kat. B
  • atrakcyjne warunki współpracy w oparciu o kontrakt
  • możliwość korzystania z pakietu świadczeń dodatkowych (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, program rekreacyjno-sportowy)
Jeśli nie prowadzisz działalności, chętnie pomożemy w jej założeniu. Zapraszamy tutaj: www.firmowi.pl/pierwsze-kroki/audio

Poziom stanowiska
Specjalista