Nexia Pro Audit
Data aktualizacji: 2019-07-15
Kraków, małopolskie
Audyt
angielski, niemiecki
Senior w Zespole Audytu

GRUPA PRO AUDIT
  • jesteśmy elitarną Grupą audytorską, księgową i doradczą działającą na rynku od 17 lat
  • wspieramy naszych pracowników w rozwoju zawodowym, jak również w realizowaniu ich  celów  osobistych
  • obsługujemy krajowe i międzynarodowe korporacje, spółki notowane na GPW i New Connect, grupy kapitałowe, ale też spółki rodzinne, małe i średnie
  • umożliwiamy rozwój pracowników również w zakresie corporate finance i innych usług doradczych oraz prowadzenia ksiąg
  • od 2012 roku jesteśmy liczącą się na rynku jednostką organizującą szkolenia obligatoryjne dla biegłych rewidentów z całej Polski
  • od 2006 roku jesteśmy członkiem międzynarodowej sieci firm audytorskich NEXIA INTERNATIONAL
NEXIA INTERNATIONAL
  • międzynarodowa sieć firm audytorskich numer 9 na świecie, numer 7 w Europie
  • obecna w ponad 120 krajach
  • obejmuje 250 firm, ponad 710 biur, 32.500 pracowników na całym świecie
  • naszymi partnerami w sieci są należące do największych w swoich krajach firmy audytorskie m.in. numer 6 w Niemczech, numer 7 w Wielkiej Brytanii i numer 8 w USA
  • znaczna część klientów obsługiwanych przez PRO AUDIT to klienci sieciowi, co umożliwia bieżącą współpracę w środowisku międzynarodowym
  • wszyscy korzystamy ze wspólnych szkoleń i webinariów, materiałów merytorycznych, marketingowych, zasobów technicznych sieci

Więcej informacji o PRO AUDIT na stronie www.proaudit.pl

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie do naszego biura w Krakowie poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie i koordynowanie projektów audytorskich
  • kierowanie zespołem audytorskim
  • udział w planowaniu badania wspólnie z Managerem (biegłym rewidentem)
  • realizacja badania pod nadzorem Managera (biegłego rewidenta)
  • wspieranie i rozwój kontaktów z klientami

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia w audycie zewnętrznym lub wewnętrznym
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość metod i procedur badania sprawozdań finansowych
  • dobra znajomość polskich oraz międzynarodowych standardów rachunkowości
  • znajomość obsługi komputera w zakresie MS OFFICE
  • dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową i udzielanie Klientowi informacji zwrotnej
  • zdolności analityczne
  • komunikatywność oraz zdolności interpersonalne
  • dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy:

  • udział w ciekawych projektach audytorskich, w tym obsługa klientów międzynarodowych
  • szansę zdobycia profesjonalnego doświadczenia zawodowego
  • pracę w dynamicznym zespole profesjonalistów, doświadczonych biegłych rewidentów oraz ekspertów/doradców podatkowych i księgowych, a także współpracę ze specjalistami z innych krajów
  • możliwość awansu z jasno określoną ścieżką kariery, a także współudział w procesie tworzenia własnej ścieżki rozwoju
  • wsparcie w zdobywaniu uprawnień biegłego rewidenta
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez wewnętrzne szkolenia, a także udział w sieciowych webinariach
  • możliwość udziału w organizowanych przez nas szkoleniach obligatoryjnych dla biegłych rewidentów (jesteśmy jedną z wiodących jednostek uprawnionych do organizacji szkoleń w zakresie obligatoryjnego doskonalenia zawodowego biegłych rewidentów, szkolimy biegłych rewidentów z całej Polski)
  • przyjazną atmosferę pracy
  • spotkania i wyjazdy integracyjne
  • stabilne zatrudnienie, umowę o pracę lub inną formę współpracy dostosowaną do oczekiwań z uwzględnieniem elastycznych godzin pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem benefitów
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV i list motywacyjny
klikając przycisk "Aplikuj"
W przesłanej aplikacji prosimy o dodanie poniższych zgód:
□ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PRO AUDIT Kancelaria Biegłych Rewidentów Spółka z o.o., ul. E. Wasilewskiego 20, 30-305 Kraków, będącego Administratorem Danych, w celu przeprowadzenia obecnej rekrutacji, zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych. Jestem świadomy/ma, iż podanie swoich danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia rekrutacji. Mam prawo dostępu do treści moich danych, ich poprawiania oraz wniesienia sprzeciwu oraz ich usunięcia. Moje dane będą przetwarzane przez okres 6 m-cy.

□ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PRO AUDIT Kancelaria Biegłych Rewidentów Spółka z o.o. ul. E. Wasilewskiego 20, 30-305 Kraków, będącego Administratorem Danych, w celu przechowywania i wykorzystania na potrzeby przyszłych rekrutacjach, zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych. Jestem świadomy/ma, iż podanie swoich danych jest dobrowolne. Mam prawo dostępu do treści moich danych, ich poprawiania oraz wniesienia sprzeciwu oraz ich usunięcia. Moje dane będą przetwarzane przez okres 9 mcy.
Poziom stanowiska
Specjalista