Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2019-07-17
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Analiza
W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych
instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:
Specjalista ds. wsparcia hurtowni danych
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.:

Wymagania:

  • Doświadczenie w procesach utrzymaniowych Hurtowni Danych,
  • Znajomość środowiska Windows i Linux (skrypty),
  • Znajomość SQL,
  • Znajomość zagadnień z zakresu integracji danych (w szczególności ETL) oraz integracji aplikacji będzie dodatkowym atutem.

Główne obowiązki:

  • Monitorowanie, naprawa i rozwój procesów ładujących oraz serwisów pobierających dane z Hurtowni Danych i Datamartów,
  • Zapewnienie ciągłości działania elementów infrastruktury Hurtowni Danych,
  • Diagnozowanie problemów i wdrażanie drobnych poprawek,
  • Udział w projekcie implementacji Hurtowni Danych w zakresie:
    - definicji i implementacji nowych interfejsów,
    - zapewnienia gotowości środowisk nieprodukcyjnych,
    - instalacji i konfiguracji oprogramowania,
    - definicji i wsparcia procesów procesów planowania pojemności, retencji, bezpieczeństwa i jakości danych.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w Centrali Banku na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w zespole entuzjastów z wykorzystaniem najnowszych technologii,
  • Opiekę medyczną, dofinansowanie do hobby, strefę zniżek i wiele innych,
  • Atrakcyjną lokalizację: nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie.

Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.