Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2019-10-22
śląskie
Zakupy
angielski

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, firmy logistyczno-transportowej, która posiada oddziały w całym kraju, poszukujemy osoby do pracy na stanowiska

Kierownik Oddziału w Firmie Transportowej
Miejsce pracy:
Nr ref. 190471/5332

Opis stanowiska:
  • realizacja budżetu finansowego,
  • rozwój biznesu poprzez utrzymywanie kontaktów z kluczowymi Klientami oraz pozyskiwanie nowych,
  • kontrola procesów operacyjnych, zarządzanie ryzykiem,
  • innowacyjne działanie na rzecz optymalizacji procesów biznesowych,
  • nadzór nad zatrudnieniem oraz wynagrodzeniami pracowników oddziału.
Wymagania:
  • warunek konieczny - min. 3 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym w branży TSL,
  • zaangażowanie, odpowiedzialność i dyspozycyjność,
  • wysokorozwinięte zdolności interpersonalne,
  • umiejętności planowania i szybkiego podejmowania decyzji,
  • nieszablonowe podejście do rozwiązywania problemów,
  • zajomość języka angielskiego na poziomie min B2.
Oferta obejmuje:
  • pracę w jednej ze spółek Grupy - firmie stabilnej i prężnie rozwijającej się,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowych kregach,
  • umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, dodatkowe benefity oraz pakiet szkoleń,
  • pracę w firmie w której szacunek do innych to wartość konieczna.