Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2019-07-17
Szczecin, zachodniopomorskie
Bankowość, Obsługa klienta, Sprzedaż
angielski

Bank Millennium jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce. Mocną pozycję zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb Klientów oraz nieustannemu doskonaleniu oferowanych usług.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Departamencie Skarbu na stanowisku:
Doradca Produktowy w Departamencie Skarbu
Miejsce pracy: Szczecin, zachodniopomorskie
Nr. Ref.:

Główne zadania:

  • Realizacja planów w zakresie sprzedaży instrumentów finansowych i pozyskania nowych Klientów
  • Budowanie portfela i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami z segmentu Bankowości Przedsiębiorstw
  • Przygotowywanie ofert i strukturyzowanie transakcji
  • Prowadzenie prezentacji, negocjowanie umów i warunków transakcji z Klientami w zakresie instrumentów finansowych
  • Koordynowanie procesu zawierania wybranych transakcji finansowych poprzez ścisłą współpracę z Departamentami Ryzyka, Prawnym i Bankowości Korporacyjnej

Wymagania:

  • Doświadczenie (min. 2 lata) w sprzedaży produktów bankowości przedsiębiorstw
  • Znajomość produktów kredytowych i rynku finansowego (w szczególności instrumenty zabezpieczenia ryzyka stopy procentowej i ryzyka walutowego)
  • Silna motywacja do osiągania celów biznesowych
  • Umiejętność negocjacji i prowadzenia profesjonalnych prezentacji handlowych
  • Wykształcenie wyższe uzyskane na kierunku finanse, ekonomia, marketing, prawo
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Pracę w młodym, ambitnym i rozwijającym się zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach Grupy Finansowej Banku Millennium
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • Umowę o pracę oraz pakiet socjalny
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.