Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2019-09-25
Starszy Specjalista ds HR
Nr ref. 190475/5339
Twardogóra, dolnośląskie
Human Resources

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej dostarczającej kompontenty do branż automotive, AGD i przemysłu budowlanego, poszukujemy kandydata do pracy w zakładzie zlokalizowanym w Twardogórze na stanowisko

Miejsce pracy: Twardogóra

Opis stanowiska:
  • poszukiwanie i rekrutacja pracowników,
  • współpraca z firmami zewnętrznymi,
  • nadzór nad szkoleniami,
  • prowadzenie ocen okresowych,
  • kreowanie działań employer brandingowych,
  • współpraca z dyrektorami oraz kierownikami działów,
  • prowadzenie czynności kadrowych,
  • działalność w Komisji Socialnej,
  • raportowanie kluczowych wskaźników.
Wymagania:
  • min. 1 rok doświadczenia w "miękkim" HR,
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
  • bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • język angielski (min. B1),
  • znajomość prawa pracy oraz RODO,
  • kreatywność.

Oferta obejmuje:
  • umowę o pracę,
  • pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu,
  • kartę Multisport,
  • finansowaną naukę jezyków obcych,
  • możliwość współfinansowania edykacji na uczelniach wyższych,
  • szkolenia,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • świadczenia w ramach ZFSŚ.