Michael Page
Data aktualizacji: 2019-08-16
Customer Service Specialist
Nr ref. 34265_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
BPO/SSC, Obsługa klienta

Warszawa34265_MP_PL

Dla naszego klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży automotive poszukuję pracownika na stanowisko Customer Service Specialist
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenia
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
Opis stanowiska
  • Obsługa zapytań klientów biznesowych i indywidualnych w sprawie obsługi produktów firmowej
  • Współpraca z firmami windykacyjnymi - przygotowywanie dokumentów i raportów dotyczących wierzytelności, monitorowanie należności
  • Współpraca z zagranicznymi oddziałami firmy w celu wyjaśniania niezgodności/ reklamacji klientów
  • Współpraca z organizacjami płatniczymi oraz wystawcami kart w procesie obsługi reklamacji
  • Koordynowanie procesu fakturowania;
Profil kandydata
  • Min. 2 letnie doświadczenie w obsłudze klienta, mile widziane doświadczenie w obsłudze reklamacji
  • Dobra komunikacja i umiejętności interpersonalne
  • Zdolność do pracy w dynamicznym środowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Znajomość MS Office w Word i Excel

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista