Temat tygodnia
Temat przybliżają: Piotr Morawski i Denis Bujanowski, członkowie zespołu Transfer Agency w Brown Brothers Harriman.
Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
Michael Page
Data aktualizacji: 2019-09-16
Piaseczno, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC

Księgowa/y - SAP - międzynarodowa organizacja

Piaseczno34270_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa firma handlowa z siedzibą w Piasecznie.
Oferujemy
  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet medyczny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta sportowa
  • Dopłaty do wypoczynku
  • Zniżki na produkty
  • Szkolenia
Opis stanowiska
  • Rozliczanie należności z kontrahentami
  • Uzgadnianie sald
  • Księgowanie wyciągów bankowych
  • Odpowiedzialność za rozliczenia pracownicze (wydatki, karty itp.)
  • Monitoring i windykacja należności
  • Wsparcie w procesie cyklicznych zamknięć
  • Przygotowywanie raportów zleconych przez przełożonego
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: ekonomia, rachunkowość, finanse etc.
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w działach księgowych/biurze rachunkowym
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego - mile widziana,
  • Umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy i samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • Skrupulatność i dokładność w wykonywanej pracy

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista