Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2019-07-23
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Księgowość, Analiza
Analityk ds. Faktoringu
Bank Millennium jest jedną z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce. Mocną pozycję zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb Klientów oraz nieustannemu doskonaleniu oferowanych usług.

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy w Warszawie w Departamencie Faktoringu i Finansowania Handlu na stanowisku:
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.:

Zadania:

  • Ocena transakcji faktoringowych
  • Identyfikacja czynników ryzyka występującego w transakcjach faktoringowych
  • Strukturyzacja transakcji faktoringowych
  • Podejmowanie decyzji w ramach zawartych umów z Klientami
  • Współpraca z Doradcami oraz Departamentami Banku w zakresie realizowanych zadań

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe: mile widziane kierunki: bankowość, finanse, ekonomia, rachunkowość
  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze bankowości lub w spółce faktoringowej przy podejmowaniu decyzji kredytowych/faktoringowych
  • Znajomość zagadnień z zakresu analizy finansowej
  • Umiejętność strukturyzowania transakcji
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Skrupulatność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • Umiejętność syntezy informacji, łatwość formułowania wniosków i rekomendacji

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Stałe wynagrodzenie i premię motywacyjną
  • Możliwość zdobycia/pogłębienia wiedzy i doświadczenia w zakresie działalności faktoringowej
  • Interesującą i odpowiedzialną prace w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej instytucji finansowej
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.